He Has Lost In The Stereo Sound

7. května 2013 v 22:52 | Kris |  Lirry

He Has Lost In The Stereo Sound
By Kris
Yeah, pro Dix, mojí...heh,...holčičku :'D shit, začíná to být trapné... :'D však ty víš, je to kvůli tobě! :'P každopádně....hmm...miluju Tě, víš to? :** a...nemůžu se dočkat, až nastoupíš na intr do Varů! :'333 Varské čajovny zažijí něco, co ještě nezažily! -.- :'DD
Každopádně, víš, že jsem tady, vždycky :'33
Jinak, v nejbližší době by měla být hotová povídka na Zouise, kterou si vyžádala Ann
Potom také Narryovka, kterou chce Lea (facepalm)
A v neposlední řadě další díl DEAJ, který si vyžádala Janie
Za obrázek vděčíte Ann! :'33 děkuju zlatí :'33
Dobrou noc, zlatíčka :'333
Warning: Nečtěte to! -.-

Range Rover, který řídil pětadvacetiletý muž, stál v dopravní kolonii aut a řídič trpělivě čekal, až naskočí zelená. Nikam nespěchal.
Podíval se na sebe do zpětnéhho zrcátka. Vlastně vypadal dost dobře. V jeho obličeji nebyly vidět žádné chlapecké rysy, jako tomu bylo ještě před pár lety, ale pouze mužné. Některé věci se ale nezmění, jako třeba hladce oholená tvář, neposedné kudrliny okolo obličeje a zářivé smaragdové oči, připomínající ty kočičí.
Jenže někdy, pro někoho, je důležitější to, co máte uvnitř. A přesto, že tento muž je velmi krásný, uvnitř je stále zlomený. Možná, že už si s Liamem, jeho čerstvě bývalým partnerem neměli co říct a sice si slíbili, že se brzy odmilují, ale...realita je jiná, o dost těžší.
Jelikož zelená stále nenaskočila, rozhodl se tyto tiché momenty, kdy by nejradši brečel, přerušit rádiem. Právě v něm končila jedna písnička, u níž neznal název.
Najednou mu začalo připadat, že rádio je až moc velký rušivý element a chtěl ho zesílit, ozval se hlas moderátora:
"Je 10:00 a vy, posluchači The Hits Radio, vítejte u dnešního prvního rozhovoru s Liamem Paynem. Liame, jak se dnes máte?" Harry sebou okamžitě trhl a kdyby jel na silnici, nejspíš by už do něčeho naboural. Svou ruku zase položil na klín a čekal, co bude dál. Jasně, Liam je známý zpěvák, dříve nebo později by ho stejně uviděl/slyšel.
"Tak znáte to," povzdychl si. Harry ho moc dobře znal a také pouze po hlasu poznal, že nejspíš není ve své kůži. Co ale netušil bylo to, že on na tom byl stejně jako on.
"Tamtamy hlásí, že jste opět volný. Je to pravda?" Moderátor měl milý hlas a byl v něm slyšet i smích, ale Harrymu lezl na nervy. Liam je přece zpěvákem kvůli tomu, že má talent, ne kvůli jeho vztahům!
"Ano, je to pravda," Liamův hlas byl naopak tichý, odměřený a Harry by si troufl říct, že i nejistý. Ale nechtěl v tom hledat nic víc. Tím, že to potvrdil mu dal jasný signál, že to pro něj skončilo.
"Takže...už hledáte za...domnívám se, že to byl ten úspěšný právník, Harold Styles...," Liam na něj kývl na znamení souhlasu, ale to samozřejmě Harry neviděl. "Za Harryho náhradu?" Moderátor, jehož jméno Harry neznal nebo si ho nepamatoval, měl hlas velmi pobavený. Showbyznysová svině.
"Ne. Uvědomil jsem si, že to, že...si pár dní se svým partnerem prohodíte pouze pár slov...nemusí znamenat, že si spolu nerozumíte...a rozhodně to není důvod k rozchodu...tyhle dva týdny bez něj mě o tom přesvědčily," i přes nějakou tu vzdálenost Harry rozpoznal tu bolest v Liamově hlase. Věřil mu. Absolutně. I když si ještě před pár chvilkami myslel něco jiného, Liam v důležitých věcech nikdy nelhal.
Naskočila zelená, ale Harry si jí nevšímal, přejel do druhého jízdního pruhu, který vedl přesně opačnou cestou než ten, ve kterém stál doposud a co nejrychleji se vydal k 'sídlu' The Hits Radia. Měl štěstí, že přitom do nikoho nenaboural.
"Takže jste 'ten se zlomeným srdcem'?" Ten chlap měl jediné štěstí, že tam sedí právě Liam. Kdyby tam totiž seděl Harry, asi by už dávno dostal pěstím protože ten za tím volantem doslova zuřil zlostí. Nechápal, proč ho ten kretén tak trápí.
Ani teď Harry nemohl vidět Liamovo další, pro tuhle chvíli druhé souhlasné pokývání hlavou a když už moderátorovi došlo, že z něj nic dalšího nedostane, zeptal se ho na něco jiného:
"Liame, nechtěl byste nám v tomto živém vstupu zazpívat? Cokoli?" Tohle byla snad první otázka moderátora, která se Harrymu líbila, protože zbožňuje jeho úžasný hlas. Navíc mu to dávalo více času se k němu dostat. Sice jel větší rychlostí, než byla v Londýně povolena, a zároveň to nebyla zase tak velká rychlost, protože nechtěl, aby jej zadrželi policisté.
Liam nakonec svolil, ale neřekl jméno písně do migrofonu, proto to Harryho až tak moc překvapilo. Byla to totiž jejich píseň. Poprvé na ní tančili ploužák ve srubu na dovolené ve Finsku, kde byla příšerná zima a oni se potřebovali nějak rozptýlit, a tak tančili tento pomalý tanec a třeli o sebe látky kabátu, pod kterými se ukrýval ještě tlustý svetr, rolák, dvoje trička a nátělník. Byla to jedna z jejich nejromantičtějších chvílích.

All around me are familiar faces
Worn out places, worn out faces
Bright and early for their daily races
Going nowhere, going nowhere
The tears are filling up their glasses
No expression, no expression
Hide my head I want to drown my sorrow
No tomorrow, no tomorrow

On prostě miluje jeho hlas! Podruhé, kdy jí slyšel, to bylo v jednom červencovém večeru. Odpoledne grilovali a poté, večer, když už byla tma, si k sobě sedli, Harry si opřel hlavu o Liamovu hruď a chvíli jen tak koukali do ohně, jak tam ty oranžové, někdy jim připadaly žluté nebo červené, plameny tančí. Potom Liam začal zpívat tu písničku.
A nebylo to zdaleka naposled, kdy tu píseň slyšel. Později se z toho stala jakási ukolébavka, kdy jí Liam prozpěvoval snad každý večer/noc před spaním.

And I find it kind of funny
I find it kind of sad
The dreams in which I'm dying
Are the best I've ever had
I find it hard to tell you
I find it hard to take
When people run in circles
It's a very, very
Mad world
Mad world

Children waiting for the day they feel good
Happy birthday, happy birthday
Made to feel the way that every child should
Sit and listen, sit and listen
Went to school and I was very nervous
No one knew me, no one knew me
Hello teacher tell me what's my lesson
Look right through me, look right through me.

And I find it kind of funny
I find it kind of sad
The dreams in which i'm dying
Are the best I've ever had
I find it hard to tell you
I find it hard to take
When people run in circles
It's a very, very
Mad world
Mad world
Enlarging your world
Mad world

Moderátor zpovídal Liama asi ještě 20 minut. Skoro přesně takovou dobu trvalo Harrymu, než se tam dostal. Poklusem běžel ke dveřím a právě tam se srazil s hotovým Liamem. Když si oba všimli, do koho vrazili, rozlil se jim na tváři zamilovaný úsměv. Nevinný, cudný, ale přesto tak nádherný.
"Já...slyšel jsem to," promluvil Harry po třech minutách, kdy na sebe jen tak koukali. Liam totiž nevěděl, jak začít svoji omluvu, tak radši neříkal nic, ale tahle slova mu vyrazila dech. Nepočítal s tím, že by zrovna Harry poslouchal tohle rádio. Když o tom teď tak přemýšlí, vlastně mu to všechno zapadá do sebe.
"Harry, já....se Ti chci strašně moc omluvit. Byl jsem takový sobecký idiot," začal Liam první dvě věty a když viděl, že ho jeho kudrnatý...bývalý přítel poslouchá, pokračoval: "Vím, že žít se mnou není jednoduché, ale...já bez tebe nemůžu žít. Lituju, že jsem si uvědomil tak pozdě, že...jsem to totálně posral...že...měl jsem Ti věřit, ne Tě hlídat na každém kroku a...vím, že jsem tím zabil náš vztah, jenže...nedokážu bez tebe žít...prostě ne, na to Tě až moc miluju...i kdyby náš vztah měl být jenom o tom, že bychom se objímali a nemluvili spolu, ale...já, prostě...nemůžu, nech-" Skoro pořád se mu obličej samovolně stahoval do bolestné grimasy. Tolikrát si nacvičoval plynulou řeč, ale teď mu prostě potřeboval říct všechno a co nejrychleji. Dostat ze sebe všechny emoce a poté už jenom sledovat reakci jeho přítele s čistým štítem.
"Tak zaprvé, idiot možná jsi, ale ne sobecký. Když jsi žárlil, určitě jsi nemyslel jen na sebe," přerušil Harry řeč svého, stále doufá, že přítele, která musela být pro Liama hodně těžká. Ten okamžitě zmlkl a téměř se štěněčím pohledem sledoval Harryho.
"Li...nemám Ti co odpouštět. Zkusili jsme žít bez sebe a zjistili jsme, že to nejde. Ale...když mi dovolíš, rád bych si Tě přestěhoval zpět ke mně," usmál se Harry a přivinul se k člověku, který se cítil, jako kdyby byl ten nejšťastnější na světě. A bylo to poznat, na tváři se mu rozlil snad největší úsměv za historie celého lidstva, v jeho očích plápolaly jiskřičky nesmírné radosti a k tomu všemu Harryho popadl za boky, udělal pár kroků, a tím pádem i Harry, aby nestáli tak blízko dveří a potom ho vyzvedl a začal s ním točit dokolečka. Oba se smáli, dokonale opojení starou láskou. Všechny city byly v tu ránu zpět, možná byly ještě silnější. Je to zvláštní, ale opravdu tomu tak bylo. Je velice impozantní, jak jednoduché 'promiň' dokáže zpřeházet život.
Po dostatečném vyblbnutí Liam Harryho konečně pustil na zem. Musel se usmát nad jeho kudrlinkami, může mu být klidně padesát, ale on díky nim bude pořád vypadat jako 18letý.
"A teď mě omluv, jdu tomu moderátorovi dát přes hubu," Liam okamžitě vybuchl smíchy. Asi mu nedošlo, že to myslí vážně...
To, že jsme měli to nejdůlěžitější v životě si uvědomíme až po tom, co to ztratíme.
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 CarolineDixion CarolineDixion | Web | 8. května 2013 v 0:27 | Reagovat

Ach ♥
Dixion má asi orgáč.
:D
Kris, to je absolutní pecka.
Neuvěřitelné, co dokážeš.
PŘESTAŇ SE POŘÁD SHAZOVAT!
Za tohle by se nemusel stydět ani žádný spisovatel profesionál a ty se pořád podceňuješ! -.-
Je to originální a mluví to z tebe :')))
Jsi úžasná spisovatelka, člověk, osobnost, zpovědnička a moje princezna :* A já tě miluju, vždyť to víš:'333
Varský čajky zažijou něco :D ♥!!! Si piš :D

2 Jamie Williams Jamie Williams | Web | 8. května 2013 v 9:40 | Reagovat

AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!
Moje milá ženuško, ještě jednou řekneš, že neumíš psát adojedu si do Varů, abych ri dala přes tlamičku!
Miluju tě a jsi jenom moje!

[1]: To je na tebe, Dix, tahle holka je jenom moje! A nikomu jí nedám :P :D
Oukej mňoukej, zpět k povídce.... Ta povídka je nhěžňounká a ukazuje to, že se vždycky dá najít cestička zpátky k tomu, koho miluješ a to se mi líbí. Je to jako ze života. Miluju tě, Kris, víš to ?:3

3 Fucking Bitch Kris (Bad Girl) Fucking Bitch Kris (Bad Girl) | E-mail | Web | 8. května 2013 v 10:37 | Reagovat

[1]: orgáč? Vždyť...tu nic perverzního není! -.-
joooo? :'O
já se neshazuju, říkám pravdu! :'P
počkéééj....jako fááákt? :'OOOOOOOOOOOO
jak to ze mě mluví? :'OO
spisovatelka ne :'P člověk taky ne :'P osobnost to už vůbec ne :'P zpovědnička? :'OO :'D tvoje princezna...to možná ano :** vím to :'333
jééép, už se těším ♥

[2]: neumím psát :'PP heh, už čekáááám ♥ ale mlátit mě nebudeš! :'P
taky Tě miluju :'33

snad bys nežárlila! :'P
no, vždycky asi ne...ale dobře :')) ze života? Napadlo mě to při jedný písničce :'D Vím to :') :'3333

4 Nicky Nicky | E-mail | Web | 8. května 2013 v 10:43 | Reagovat

Vždycky jsem chtěla vědět, jaké to je rozplynout se nad neuvěřitelnou dokonalostí :33 :D
Kruci písek! :DD Jak je možný, že vždycky, když to dočtu, tak nevím jak se k tomu nějak kvalitně vyjádřit? :DDD
Prostě božská kvalita :D :')))

5 Fucking Bitch Kris (Bad Girl) Fucking Bitch Kris (Bad Girl) | E-mail | Web | 8. května 2013 v 10:50 | Reagovat

[4]: škoda, že při téhle povídce to nezažiješ :P
to nevadí, protože ono to nějaké velké komentáře nepotřebuje ;)
děkuju moooc :'33

6 Katie Katie | 8. května 2013 v 13:38 | Reagovat

Nejdřív bych se ti strašně moc chtěla omluvit, že jsem neuposlechla tvému varování :D
A tahle povídka mě vážně dostala, nějak nevím, jak popsat tu dobrou náladu, která ve mně díky ní vznikla! Ty prostě musíš psát další a další věci :DD

7 ana--horan ana--horan | Web | 8. května 2013 v 19:16 | Reagovat

Loool.! Dievča! ty už nepi alebo čo to ty stváraš... ževraj Warning: Nečtěte to! -.- ?
u r kidding! bola by som sprostá ak by som počúvala tvôj warning a neprečítala by som si to, pretože by som prišla o úúúúplnu dokonalosť :3 ale že totááálnu :3
Keď si mi večer poslala úryvok z toho prvé čo bolo:No do faka :D a teraz? adsdcfcv! :'D je to proste... ňúúúúf :3 ňyuuuu :3 Dokonalosť jak prd .. dobre nie dokonalosť ako prd ale dokonalosť ako DOKONALOSŤ! :3 úplne som z toho zmagorená ale to nevááá ;)
a prestaň sa podcenovať! Písala si/Píšeš/Budeš písať DOKONALO so shhht ;)a opovaž sa hádať, lebo pri tomto sa ti to nepodarí :Dx

8 Fucking Bitch Kris (Bad Girl) Fucking Bitch Kris (Bad Girl) | E-mail | Web | 8. května 2013 v 19:35 | Reagovat

[6]: no to jsi mě vážně naštvala! :'D
fááákt? :'OO to jsem ráda :'33 děkuju moooc ♥

[7]: ano, pravdivý warning, ne? :'D
jako fááákt? :'OO
wooow, pááááni, fakt moooc děkuju :'333
a budu se hádat :'PP
mám Tě strašně mooc ráda :'33

9 ana--horan ana--horan | Web | 8. května 2013 v 19:49 | Reagovat

[8]: to by som ti neradila zlatooo ;) and Love ya 2 :* xoxo

10 Fucking Bitch Kris (Bad Girl) Fucking Bitch Kris (Bad Girl) | E-mail | Web | 8. května 2013 v 19:55 | Reagovat

[9]: ale no tááák :'D vždyť mě znáš :') já viem :'33

11 Katie xP Katie xP | 8. května 2013 v 22:46 | Reagovat

[8]: Vázně promiň, ale mám pro tebe něco na usmíření ;D

12 Fucking Bitch Kris (Bad Girl) Fucking Bitch Kris (Bad Girl) | E-mail | Web | 9. května 2013 v 17:11 | Reagovat

[11]: počkej, co máš? :'))

13 Leo Leo | 9. května 2013 v 19:20 | Reagovat

Wow to je boží!!!!!Ta je naprosto skvělá!!!!Moc se těším na tu pro mně :D

14 Kačaba Kačaba | Web | 9. května 2013 v 21:17 | Reagovat

[12]: pro zlý hočičky už asi nic :D

15 Fucking Bitch Kris (Bad Girl) Fucking Bitch Kris (Bad Girl) | E-mail | Web | 10. května 2013 v 14:55 | Reagovat

[13]: jako fááákt? :'OO až dopíšu tu Ziamovku, vrhnu se na ní ;') děkuju moooc :'333

[14]: náhodou, strašně to miluju, to, co jsi napsala :'333

16 Amogggg Amogggg | 26. června 2013 v 21:27 | Reagovat

Doufám, že přijmeš jakoukoli kritiku... Na to, že -jak jsem vysledoval z komentářů- máš mnoho potenciálních korekčních poradců, Tvé povídky trpí nekorektností. Opakující se slova, někdy i fráze, gramatické chyby, ale i překliky. Vážně lidi, pokud od ní dostanete ten papír dřív, proč jí to neřeknete? Jinak - co bych ještě tak vytknul - asi nic. Drž se psaní, opravdu Ti, i přes ty drobné chybičky, moc jde. A pokud se zlepšíš (vždy je, co zlepšovat) tak bys to mohla dotáhnou velmi daleko. Kdo ví :D

17 Just Kris Just Kris | E-mail | Web | 27. června 2013 v 8:21 | Reagovat

[16]: jasně, že přijmu jakoukoliv kritiku ;') přece by mi měla pomoct ke zlepšení, pokud ji správně vyslechnu, ne? :')
no, to se uvidí :'D zatím je to velmi amatérské psaní ;')

18 Karin Karin | 28. července 2016 v 21:21 | Reagovat

Ta poslední věta je hodně pravdivá.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama