Tears On Tape I Will Follow

20. května 2013 v 15:39 | Kris |  Ziam

Tears On Tape I Will Follow
By Kris
Věnováno MiSSi, která měla předminulou středu narozeniny. I'm so sorry honey :'33 I love ya :'33 promiň mi to 'malé' spoždění :'D
Guys, I'm really so sorry :') Já vím, teď moc nepřidávám, ale..já zase začnu :') Nebojte! :'D
Tenhle víkend jsem byla v Brně a napadl mě nápad na novou vícedílku, ale...nejvíc mi to sedělo na Narryho, takže to psát nebudu :'P
Jinak, asi jsem tam dostala ještě nějaký nápady, hlavně na DEAJ....fakt závidím těm, co tam žijí :'3
A strašně vám děkuju za vaše komentáře, ani nevíte, jak strašně mě těší, že se vám to líbí :'3 Opravdu, jste neskutečně úžasní! :')
Nejsem s tím spokojená....you know, vždycky to může být lepší....ale, co se dá dělat, prostě už jsem to napsala....snad se vám to bude alespoň trošku líbit :')
Btw, je to ispirované jednou písničkou (Jenže tu písničku si Kris zase představila podle sebe!) od H.I.M. (His Infernal Majesty), pochybuju, že je někdo znáte....říká se o nich, že jsou finská 'lovemetalová' skupina, ale mě to přijde jako slabší rock, pokud chcete, tady je ->Tears On Tape


Měli všechno. Nebo se to tak na první pohled alespoň jevilo. Liam vypadal šťastně, opravdu to bylo jako kdyby byl do Zayna zamilovaný. A Zayn jej bezmezně miloval.
Přesto kvůli němu plakal každý večer a celou noc. Nemohl se totiž smířit s tou bezmocí. Tak moc chtěl trávit s ním každou vteřinku, procházet se s ním za ruku v parku, pozorovat úplněk na vrcholku osamělého kopce, usínat a probouzet se po jeho boku, žít s ním, bydlet s ním a zemřít s ním. Ale nemohl!
Protože Liam si vzal asi před rokem nějakou ženu, které je sedmdesát. Nevzal si ji z lásky, vzal si ji pro peníze. A to na tom Zayna štvalo asi nejvíc, kdyby ho totiž skutečně miloval, určitě by ji opustil.
Takhle měl pocit, že je až druhý v pořadí, před ním jsou peníze.
Ničilo ho to. Už tolikrát se chtěl odmilovat, nechápal, jak někoho takového může milovat. Ale stačil jeden pohled na něj a všechny starosti rázem odpluly. Navíc, bylo mu s ním nesmírně dobře.
Liam ani nezpozoroval, že se jeho 'milý' řeže. Kdyby byl o trošičku více všimavý a méňě zahleděný do sebe, mohl by si všimnout řezných čar na Zaynových stehnech. Zayn byl chytrý, věděl, že zápěstí je už hodně prozrazené. A opravdu byl rád, že si toho Liam nevšiml."Co Ti je?" Zeptal se Liam Zayna, když stáli před Zaynovým domem, ve kterém bydlel sám. Byli spolu asi tři hodiny venku, jako už to ostatně bylo vždy. Bizardní tři hodiny!
"Nic," pípl Zayn. Liam si samozřejmě všiml, že po celou cestu je jeho partner téměř nemluvný. Také mu bylo jasné, co se děje.
"Zayne, proč se pořád trápíš něčím, co už jsme dávno vyřešili?" Chtěl ho pohladit po líci, ale Zayn se nenechal. Ucukl hlavou a snažil se za Liamovým vlídným úsměvem najít nějaké známky pochopení.
"Tys to možná vyřešil! Ale co já?! Já už takhle nemůžu!" Pustil ze sebe všechen ten vztek a naplno se rozkřičel. I kdyby to slyšela celá ulice, tak mu to bylo jedno. Už odmítal dělat hodného beránka, nehodlal se trápit.
"Jak to myslíš? Jak takhle nemůžeš?" Liam se snažil hledat nějaké otázky, kterými by Zayna zabavil. Věděl totiž přesně, o co jde. Bál se nejhoršího, co když mu Zayn dá na výběr mezi ním a penězi?
"Prostě takhle. Vidět Tě maximálně tři hodiny denně a potom mám být sám! Jednou jsme partneři, tak to pochop! Myslel jsem si, že mě miluješ," za Zayna nemluvil jenom vztek, ale hlavně smutek, zklamání a strach. Nechtěl jej ztratit, protože jej miluje. Ale také takhle dál nemůže, už se nedokáže smířit s touto myšlenkou.
"Ale já Tě miluju," ujistil jej a natáhl ruku, aby ho mohl jemně pohladit po paži. Tentokrát se Zayn nechal, ale bedlivě poslouchal, co mu Liam dál řekne. "Tvrdil jsi, že to zvládneš," připomněl mu Liam slova, která vyšla z úst majiteli, jenž nemluvil tak úplně pravdu.
"Tak jsem asi lhal!" Vystartoval znovu Zayn a ustoupil od něj o pár kroků. Snažil se mu naházet na hlavu nějaké slušné argumenty, než se tady z toho zkácí. "Já už nemůžu, chápeš to?! Musíš si vybrat, buď já, nebo ona!" Marně si snažil z hlavy vytlouct poznámku, že vypadá jako hysterka. On byl ale opravdu zoufalý.
"Zee, ty víš, že Tě miluju," promluvil Liam tiše, jakoby se snažil utišit blázna a přistoupil k němu opatrně o pár krůčků blíž. Zayn si ho obezřetně měřil pohledem. Tak strašně moc si přál věřit mu, ale nějakým způsobem to prostě nešlo. Dokud ho neujistí, že bude pouze s ním, tak mu asi už neuvěří. "Ale tohle Ti splnit nemůžu," zašeptal a Zayn okamžitě bolestně semkl oční víčka. Čekal to. Věděl to. Nemiluje jej tak, jak říká. Více mu záleží na penězích.
"V tom případě je konec," zašeptal celkem smířlivě, i když s tím smířený rozhodně nebyl. Nemohl se takhle dál nechat ničit. Prostě to musí skončit.
"Zayne, nikdy Ti to nevadilo, tak nedělej drahoty a radši se z toho běž vyspat," prohodil Liam s úsměvem a pohladil ho po tváři. Zayn ale otevřel oči a jeho ruku odstrčil. Už není loutka. Ne více.
"Přestaň! Nechápeš to?! Je konec!" Zakřičel na něj pevným hlasem, přesto se neubránil slzám. Slzám bolesti, kterou cítil v oblasti svého srdce. Ano, přesně tam to bolelo nejvíce. "A už mi NIKDY nechoď na oči," zašeptal s důrazem na slovo nikdy, co nejrychleji otevřel branku od domu a vydal se k domovním dveřím.
Liam nijak nezareagoval. Věděl, že tohle je konec. Určitě ho to bolelo, ale...zároveň cítil jakousi úlevu. Už to nebude muset více řešit. Ano, miluje ho, nebo miloval, ale peníze, přestože jich má nahrabáno už dost, miluje více.
To, že si Zayn po pár týdnech vzal život se dozvěděl až po pár měsících. Ani mu nebyl na pohřbu, prostě dokonalé srdce z kamene.
"Liame? I když mě to bolelo, s tebou mi bylo líp."
Tears on tape I will follow...into your heart
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 MiSSi MiSSi | Web | 20. května 2013 v 15:59 | Reagovat

Kris, honey, nevadí, že to mešká... Na toto sa čakať oplatilo :'3
Už tniektoré tvoje nezmyselné kecy na začiatku ma dnes po prvý krát rozosmiali. A za to Ti ďakujem :'3
Ďalej, skupinu nepoznám, ale vďaka teba som si stihla vypočuť už dve ich pesničky :)
Poviedka a pesnička boli úžasnou kombináciou. Rozplakalo ma to. A to som neplakala už od soboty :D Veď ty vieš.
Honey, nesmierne moc Ti ďakujem za túto úžasnú poviedku. Je to ten najkrajší darček k narodeninám. Hoci je oneskorený.
Love ya, sweetheart :'3

2 Fucking Bitch Kris (Bad Girl) Fucking Bitch Kris (Bad Girl) | E-mail | Web | 20. května 2013 v 17:28 | Reagovat

[1]: fááákt? :'OOO
nesmyslné kecy?! Co tím myslíš?! :'DD na druhou stranu...pokud Tě rozesmály, tak je to dobře :'33
fáákt? :'OO jéé, to jsem ráda :'33 Já Villeho miluju, ten jeho hlas ♥
rozplakalo? Honey, doufám, že...to bylo lepší než ta sobota.... :'(
nemáš zač ;') fááákt? :'OO ani nevíš, jak jsem ráda :'33 děkuju moooc :'33
love ya more :'P :'333

3 MiSSi MiSSi | Web | 20. května 2013 v 19:15 | Reagovat

[2]:Fakt :3
Tú 'Narryovku' :'3 Ach, áno, úprimne, poriadne, a po prvý krát za posledných pár dní. Dokonca oveľa viac ako ten tvoj vtip :'D
Heh, yeah :'3 Nemám ani tušenia, kto je to Ville, či ako sa to píše, ale myslím, že je to ten spevák?
Rozplakalo :') To vieš, že áno... Sobota sa radí medzi najhoršie dni z môho hnusného a nezmyselného života :)
Ale áno, mám. Fakt :'3 To nestojí za reč, honey. :'3
Nope, I love ya more :-*

4 ana--horan ana--horan | 20. května 2013 v 19:53 | Reagovat

Payne ty zakomplexovaný;zfetovaný;zbohatlícky zmrd! -.-
Babka ty stará úchylačka -.-
Zayn ty moje bradfordské tmavovlasé zlatíčko :3
and... KRIIIIIIIIS! Ako to myslíš, že si s tým není spokojná?! Toto je najdokonalejšia Ziamovka, ktorá vystihujé moje pocity a rozplakala ma :') za čo som úprimne rada :3
A tá pesnička :3 och god je dokonalá :3

5 Fucking Bitch Kris (Bad Girl) Fucking Bitch Kris (Bad Girl) | E-mail | Web | 20. května 2013 v 20:32 | Reagovat

[3]: a co je na té Narryovce špatné? :'OO :'D
jop, je to ten zpěvák ;')
tak...to je asi dobře, ne?
ale jo, stojí, fakt děkuju :'33
please, stop lying! -.- I love ya more :'PP :**

[4]: co se Ti nelíbí na Paynovi? :'OOO
babka? :'DDD
najednou je Zayn zlatíčko :'P
jop, jsem s tim nespokojená -.- rozplakala? :'OO tebe taky? :'OO děkuju moooc :'33
ehm, já vím! :'D :'333

6 ana--horan ana--horan | 20. května 2013 v 20:38 | Reagovat

[5]: Že je tú totálna sviňa -.-
áno ta 90 ročná oná :D
Áno! :3 je! :D a nejdem o tom diskutovať :D
Yooop :3 ale keď to je také.. ňyuuu :33

7 Fucking Bitch Kris (Bad Girl) Fucking Bitch Kris (Bad Girl) | E-mail | Web | 20. května 2013 v 20:45 | Reagovat

[6]: není :'33
ty jsi....hnusná na stařenky, jo?! :'D
najednou :P nejdeš, jo? :'D
tak...fakt jsem ráda, že se Ti to líbí :'33

8 MiSSi MiSSi | Web | 20. května 2013 v 21:13 | Reagovat

[5]:Tenhle víkend jsem byla v Brně a napadl mě nápad na novou vícedílku, ale...nejvíc mi to sedělo na Narryho, takže to psát nebudu :'P --> Toto som mala na mysli :)
Och, aspoň nieo som si dobre tipla :)
Čo je dobré??
Prosím ťa, za pravdu by sa ďakovať nemalo :'3 Honey, vieš, že som to spravila veľmi rada :)
I'm not liying!! -.- I love ya, too. Same. :-*

[4]: Ann, úplne s tebou v tom Paynovi súhlasim. :P  Ale, že by bol zfetovaný?!?
Pri tej babke som sa celkom divila, ale je to predsa poviedka od Kris. Musí tam byť niečo, čo ešte v žiadnej nebolo. Teda, aspoň ja som to v žiadnej nevidela :)

9 Fucking Bitch Kris (Bad Girl) Fucking Bitch Kris (Bad Girl) | E-mail | Web | 20. května 2013 v 21:18 | Reagovat

[8]: já vím, že jsi měla na mysli tohle ;')
dobře, ano, dobře :')
že jsi se při téhle povídce rozplakala....
ale jo, mělo :'33 vím :')
But yeah, you're lying! -.- I love ya more :'33

Payne není zfetovaný!! :'D
jak povídka ode mě? :'D to není pravda, většina je samé klišé :'P takže toho nech :'P

10 MiSSi MiSSi | Web | 20. května 2013 v 21:28 | Reagovat

[9]: Takže si sa hrala na blbú... Aháá :) Velice inteligentní :)
uhm... Ešteže tak :)
Aháá. No berme to z mojej strany. Spomienky na ex, roztečená špirála a čierneneidentifikovateľne obrazce na lícach :') Takže je to tak pol na pol :)
Prečo mi niečo hovorí, že nemalo?? :')
Nope, I'm not liying!! -.- I love ya, too. And same than you love me, yeah??
Však, veď práve sa čudujem, kde na to Ann prišla :P
No poviedka od teba, či si ju nepísala??? o.O
Ale noo,... Tu máš Payna, ktorý ide po prachom a na roztomilého, ňuňatého Zayna kašle.. Nechápem, ako je to možné... o.O
To som ešte nečítala.. Kde na to, prosím ťa, chodíš?? o.O

11 CarolineDixion CarolineDixion | 21. května 2013 v 16:47 | Reagovat

Kristepane.
Kris, to je absolutně úžasný. O.o
Vůbec jsem při tom nedýchala, na konci jsem se dokonce rozbrečela. :'3
JÁ! Chápeš? Já jsem se rozbrečela. :'O
Ale neměl se zabíjet, chuuudííí :'(((
:D Haha, jsem zase na sračky. :'3
DÍKY, fakt. :D :**
Hej, úplně vidim Liama, jak jde vedle nějaký babky. :'D To je fakt dokonalá představa, nebo jak s ní šuká. :D :D
Ale jako fakt se ti to hrozně povedlo, zlato. :')

12 Fucking Bitch Kris (Bad Girl) Fucking Bitch Kris (Bad Girl) | E-mail | Web | 21. května 2013 v 17:55 | Reagovat

[10]: nehrála! -_-
babe, mrzí mě to :/
nevím :'D
Yeah, I love ya too :'333
to já sama nevím :'D
ne, za mě jí psala ta písnička! :'D
většinou...mě to napadá při mém temném období...

[11]: fááákt? :'OOOOOOOOO
rozbrečela? :'OOO Dix, promiň....
ale...já ho zabít musela... :'(
promiň, nechtěla jsem Ti to způsobit....
Dix, co si to zase představuješ?! :'D
jo? :'OO tak...děkuju mooc, strašně moooc :'333

13 Leo Leo | 22. května 2013 v 16:44 | Reagovat

Tak na to nemám slov...Nevím co mám říct...Je to tak perfektní...Ohhhh...Bože....Rozplakala jsi mně...Je to tak nádherný...To se vážně povedlo...Máš dokonalý styl psaní...a já ho miluju...je to úžasný :D

14 Fucking Bitch Kris (Bad Girl) Fucking Bitch Kris (Bad Girl) | E-mail | Web | 22. května 2013 v 16:54 | Reagovat

[13]: :'OOOOO
jááá....strašně moc Ti děkuju :'33 ale...nechtěla jsem Tě rozplakat :'))

15 Leo Leo | 22. května 2013 v 19:49 | Reagovat

Plakání je důkaz a navíc miluji povídky kde můžu plakat :D

16 Fucking Bitch Kris (Bad Girl) Fucking Bitch Kris (Bad Girl) | E-mail | Web | 22. května 2013 v 19:58 | Reagovat

[15]: tak...dobře :') ach, jak já jsem ráda, že Tě mám :'33
jinak, makám na tý Narryovce :'33

17 K. K. | Web | 28. května 2013 v 17:41 | Reagovat

Tak takovej konec jsem teda od tebe nečekala, chudák Zayn... :)

18 Amogggg Amogggg | 28. června 2013 v 10:15 | Reagovat

No, přehnané. Už jsi popřemýšlela o mém návrhu na povídku? Doufám, že ano. 10%

19 Karin Karin | 19. července 2016 v 22:54 | Reagovat

Já myslela že se rozhodne pro Zayny.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama