Říjen 2013

Liebster Blog Award

30. října 2013 v 20:01 | Kris
Tak jo, Kris je asi před týden nominovaná, ale...je to lenoch. Tak teď to tady konečně je.
O co jde? Byla jsem nominovaná do...nenuťte mě to znova psát! :D a musím odpovědět na otázky, které najdete zde, potom napsat svoje otázky a nominovat dalších pět blogerů a dám jim o tom vědět.
So... let's do it! :')

13. Never wanted it to be so cold

30. října 2013 v 8:14 | Kris |  Fairytale Gone Bad

Fairytale Gone Bad - 13.Díl [Never wanted it to be so cold]
By Kris

Okay, dost jste mě touto povídkou v anketě překvapili, ale... tady ji máte. Zároveň se vám chci strašně moc omluvit, že teď nějaknic nestíhám, všechno mám rozepsané a nic nejsem schopná dokončit. Chriss mě před více jak týdnem nominovala na Liebster Blog Award a já nejsem schopná to ani zodpovědět! Omlouvám se, co nejdříve to bude :') Taky slibuju, že co nejdřív bude další díl DEAJ?, navíc mám takový pocit, že Christian Promise už skoro má, tak... nechci být pozadu :D

Doufám, že v tomhle díle telenovely se vám bude zdát, že je tam alespoň nějaká akce.. věřili byste, že už se blížíme ke konci 1. řady?

Věnováno Evee, která mi tady komentuje snad všechno, co napíšu a ještě tak... originálně. :3 Máš můj obdiv, honey ♥ a děkuju :')
A Ellight za to, že prostě je :') Fakt, to mi naprosto stačí. :3


A teeeď.... koukejte:

Jak může někdo říct, že jsou oba hetero? -.-
No nic, tady jste Niama nechtěli, tak já, Niam i Niam feels jdeme někam jinam :/2. You Can Keep All Your Misery

20. října 2013 v 18:46 | Kris |  You Are The Only Exception

You Are The Only Exception - 2.Díl [You Can Keep All Your Misery]
By Kris

Okay, okay, okay.... slíbila jsem si, že tahle povídka bude veselá, so... let's pretending I'm okay. I'm trying to be okay, okay?

Jelikož Christian říkal něco o tom, že často mám někde "hate on Narry", tak... jsem se tentokrát vážně snažila a příbližila vám kamarádství mezi Niallem a Harrym.

A... neskutečně vám děkuju za vaše hvězdičky a komentáře, neuvěřitelně mi pomáháte.

Omlouvám se, ale víc už toho dneska nenamluvim...


12. Do you know what's worth fighting for?

17. října 2013 v 19:20 | Kris |  Does Exist a Justice?

Does Exist a Justice? - 12.Díl [Do you know what's worth fighting for?]
By Kris

Když se vás někdo zeptá, jestli je Kris totální kráva, co neumí chytat míče, co odpovíte?
Ano! Protože pokud řeknete ne, budete lhát ;)

Ne, tak.. stále žiju, mám nateklý jenom jeden prst a už to konečně přestává bolet, ale stále to vypadá jako buřt s plísní na povrchu :/ :D

A děkuju vám za těch přenádherných 9 komentářů, stále tomu nemůžu uvěřit ♥

Okay, dneska nemám náladu na nějaké předkecy... jsem docela dost unavená.

Já vím, v anketě jste chtěli IRAOSB?, ale... toto je tady kvůli Christianovi. Protože... on už dávno přidal Promise a já... se cítím fakt špatně, ale rychleji psát neumím... odpusť mi to :/ Ale není to pro něj jenom z tohoto důvodu, je to taky proto, protože mi za tak krátkou dobu přirostl k srdci stejně jako jeho povídky a já... ho prostě počítám mezi ty nejbližší. A víš, nesnáším, když někdo z mých blízkých trpí depresemi, takže... doufám, že Ti tohle alespoň trošku pozvedne náladu? I love you. x

Dále věnováno MiSSi a Nicky, protože si taktéž prochází těžkým obdobím a já... neuvěřitelně mě to mrzí. Nemůžu s tím nic udělat a ta bezmoc... mě nehorázně štve.

A v neposlední ( nebo poslední? :D) řadě je to věnováno mému simulant...ehm, marodovi, Dixion. Pokud se Ti přitíží, volej, já přijedu! :D eh... just kidding :D Ne, tohle nebude dobrý, tohle bude drahý, ale...já jsem hodná, okay? :'))))

Dole vás ještě čeká otázka :')))


1. It Might Seem Like a Crush

12. října 2013 v 13:29 | Kris |  I Rise Above, Or Sink Below?

I Rise Above, Or Sink Below? - 1.Díl [It Might Seem Like a Crush]
By Kris

Guys? Opravdu se strašně moc omlouvám, ten díl tu měl být už ve čtvrtek, ale kvůli jistým nečekaným, nepříjemným věcem, jež se ten staly, tu je až teď... Is it so complicated to not give up on me?!
Ehm... znáte All Time Low? Pokud ne, tak si alespoň poslechněte TUTO písničku, protože "Tahle píseň patří každému, komu bylo někdy řečeno, že to, co si myslí, nebo cítí, je špatně. Patří každému, kdo se někdy cítil sám. Patří každému, kdo je unavený z toho, když mu jiní říkají, co má dělat. Jsi ten nejdůležitější člověk na světe. Každý z vás je. Nedovolte, aby vám ostatní říkali něco jiného, okay?"
Jdeme na věnování...

V první řadě patří jednoznačně Christianovi, protože... díky tobě jsem se ve čtvrtek cítila na několik hodin fakt dobře! Tvoje komentáře jsou neskutečné, skoro stejně jako ty nebo tvoje povídky, a rozhodně si nemysli, že mi přijdou otravné! Právě naopak! :') I know you love me, I love you too ;) A přestaň číst Fighter, je to strašný klišé :P

A pak... Evee, která mě dojala tím, že tohle bude číst i přes to, že to je Larryovka a ona Larryho nemusí. Děkuju, strašně moc Ti děkuju! :3

Bohužel, okolo jedné věci si stále nejsem jistá, takže máte dole anketu, abyste si o ní mohli rozhodnout sami. :')

BTW, BRODERICK IS NOT A HARRY!

11. It doesn't have to make any sense at all

7. října 2013 v 16:46 | Kris |  Does Exist a Justice?

Does Exist a Justice? - 11.Díl [It doesn't have to make any sense at all]
By Kris

God, guys, I'm soooooooooooooooooo sorry :'(((( I really am.

Já prostě... nestíhám, vůbec nic. Vážně mě to mrzí, já se polepším, slibuju! :')

Takže, než přejdu k věnování, chci vám strašně moc poděkovat! :3 Vážně, teď mám za sebou několik hádek s matkou, špatně spím, ale... vaše komenty, chaty s vámi a vaše povídky mě opravdu dostávají do mnohem lepší nálady :') Už si ani tolik neberu k srdci to, co na mě matka štěká ,a ani se kvůli tomu necítím provinile! Vidíš, Dix? Už zase mě kazíš! :'DDDD

Ještě něco jsem vám chtěla? Jo, k tý anketě! Tak... tenhle díl není podle té ankety, i když dostal nejvíce hlasů, je kvůli Christianovi, musím říct, že obchod za Promise je to nejlepší, co jsem mohla udělat! Maximálně se mi to vyplatí ♥
Ale... byla jsem tak trošku šokovaná, když tam asi čtyři hlasy obdržela ta nová Larryovka; I Rise Above, Or Sink Below?. Já... pokud to půjde, tak ten díl opravdu co nejdříve napíšu :')

A.. snažila jsem se, aby tento díl byl alespoň trošku.. uvolňující, tak snad vám to nevadí :')

A jo, jdeme k věnováním, dnes jsou celkem tři! :'DDD

Tak, zaprvé, věnováno Grendelkovi :**** (shit, netušim, kolik tam těch pusinek máš -_-), protože... kdybych jí nevěnovala 11. díl, asi bych musela napsat i 111. nebo tak něco, takže... to nebudu riskovat :D Je to tvoje, baby, jsi fakt jednou z nejstřelenějších lidí, které jsem kdy poznala, ale proto Tě mám tak ráda! :333 Karaoke s tebou? Nezapomenutelný! Oslava narozenin s tebou? Legendární! I just... děkuju Ti, za všechno :')

Zadruhé Christianovi, protože... je to asi první člověk, který o mě tak krásně mluví, až mi to vhání slzy do očí, a přitom mě vlastě vůbec nezná. Navíc, já Promise zbožňuju a vždy, když vidím, že je tam další díl, tak se mi tep o něco zrychlí! Netušíš, co pro mě znamenají ty tvoje komentáře, to, co píšeš ve svých poznámkách... vůbec, i tvoje povídky mi naprosto odebírají kyslík :3 A mluvila jsem už o Some Kind Of Painful FairyTale? ? Jestli ne tak... ta mě do toho hrobu doopravdy přivede :')

A... Dixion! Proč? Protože když tuhle holku potkáte, tak uvidíte, že je ještě hezčí než na fotkách! Navíc se dočkáte něčeo, co předčí i vaše očekávání. Akorát v jedné věci mě zklamala; nechutnají jí naše varské prameny :'((( Počkej, já Tě je naučím pít! :P :D Ale, víš, přišla jsem na to, že písnička Irresistable je opravdu celá o tobě :P ♥

Děkuju také vám všem, co komentujete a hvězdičkujete.

Without you here.... I'm the loser of the year!