Prosinec 2013

These Wounds Won't Seem To Heal

30. prosince 2013 v 21:46 | Kris |  Larry


These Wounds Won't Seem To Heal
By Kris


Ughr, měl to být happy end, pardon, nějak jsem to nezvládla O:)
Ale doporučím vám k tomu tuhle písničku, ona se sice textem nehodí, i když... to je jedno, já prostě Leu mám fakt hodně ráda, víte?

Ellight, baby, ještě jednou všechno nejlepší, ano? :) Teď mě doháníš až k slzám díky našemu chatu, ale pamatuj si, že nezáleží na okolnostech, ale vždy budeš mít v mém srdci místo a budu si Tě snažit udržet ve svém světě, jak jen dlouho to budeš ty chtít. Pro mě jsi nenahraditelná. I love you so much. xx
Je to pro tebe, omlouvám se za tak smutnou povídku k narozeninám. :)


It had to be the greatest evening...

30. prosince 2013 v 17:11 | Kris |  Nouis


It had to be the greatest evening...
BY: Daario Naharis

Go, go, go, go read motherfuckers; Kris loves & approves it! Okay, sorry, but... oh my Dorwin (Josh Devine + Niall Horan + Ashton Irwin, you know? :D), go! <3
Another moment trapped in time - Carpe diem - Prolog

25. prosince 2013 v 13:47 | Kris |  Another moment trapped in time - Carpe diemAnother moment trapped in time - Carpe diem - Prolog
By Kris

Uhm, uhm, tohle si ani nečtěte, páč já to přidávat nebudu :D Ne, potřebuju si někam schovávat nápady a pokud si je nechám na papíře nebo v počítači, tak na ně zapomenu, nebo je ztratím. Pardon O:)


It's Christmas Time

24. prosince 2013 v 15:00 | Kris |  ZianourryIt's Christmas Time
By Kris
Warning: 19+

Tak jo, upřímně? Je to špatné. Trošku.... za to může moje nesnesitelná rýma, kašel a chraptění, tak... buďte hodní, ano? :)
Omlouvám se za ty české Vánoce, ale prostě.. to se tam hodilo.

Věnováno Christianovi, krásné Vánoce, darling :) Toto je tvé datum, víš? :D 24 + 12 + 20 + 13 = 69 :D Dobře, já už jsem hodná O:) Chtěla bych Tě tímhle věnováním rozplakat, ale to se mi nepovede, navíc si určitě jednoho dne na ask stejně napíšeš o slohovku o tobě, takže... jenom si prosím pamatuj, že ty jsi skvostnější než všechny diamanty světa, ano? :) Přála bych si, abys viděl, co v tobě vidím já - neuvěřitelně čistou, úžasnou a bezchybnou osobnost - a přinejhorším Tě přiměju násilím, abys to viděl ;)
A také si pamatuj, že jsme stejně divní :) :D
A je mi vážně líto, že si toto nebudeš moct přečíst, protože je to až od devatenácti let :/ ( to máš za ty tvoje 15+ :P)
Užij si Vánoce, užij si lyžování a... doufám, že v novém ruce budeš o mnoho šťastnější, než jsi ty, zasloužíš si to :)
I love you.
A nezapomeň mi to zhodnotit tvým hodnocením u svých povídek, ano? :D hrozné, horší, blud :D musíš být spravedlivý, víš? ;)

Ano, Merry Christmas, guys! :3 Určitě pod stromečkem najdete vše, co si přejete, protože já mám ty nejhodnější čtenáře na celém světě. Také bych vám přála ( pro ty z vás, kteří to ještě nemají), aby jste dostali i ty dárky, které se nedají koupit. xx Love is in the air, you know? :D Ne, nejenom lásku, ale i štěstí či zdraví :)

And.... Happy Birthday, Louis! :3


Numb

20. prosince 2013 v 16:06 | Kris |  Ziall


Numb
By Kris
Continue to Story of His LifeJá se omlouvám, že vám sem dávám.... takovouhle povídku před Vánoci, vážně mě to mrzí :/ Snad to 24. prosince vylepším, ale.. nejsem si jistá, zda to do té doby bude, Christian je až moc náročný. ;)

Tady k tomu vlastně není ani co dodat, snad jen, že je to psáno hlavně pro Chriss, protože si říkala o pokračování, protože je to bezvadná holka, kterou mám šíleně moc rád a která mě někdy dovádí až k šílenství. ♥
A omlouvám se, že tam to znásilnění není, já to prostě nedokážu.

Ev? Už mi dorazil tvůj dopis :) strašně moc Ti děkuju, rozbrečela a potěšila jsi mě zároveň, jsi úžasná, víš to? ♥


14. So let mercy come

15. prosince 2013 v 13:26 | Kris |  Does Exist a Justice?

Does Exist a Justice? - 14.Díl [So let mercy come]
By Kris


Třetí adventní neděle, zasloužíte si dáreček ♥

Já nevím, asi je to nějaké divné, nějak nemám patřičné deprese, nebo co :D Já se polepším, slibuju :)
Dneska jsem nějaká rozlamáná a ospalá, možná právě proto už tři hodiny kontroluju to, co jsem včera splácala pozdě v noci... jo, stoprocentně je to divné, pardon :/

Sex... ach jo, klidně si založte třeba Justices armádu, ale já... budu muset přemýšlet, hodně přemýšlet :D uvidíme, ano? :)

Chtěla bych poděkovat všem, co to čtou, opravdu... slyšet takovou chválu a tak... doháníte mě k slzám. Zvláštní poděkování si zaslouží Christian, Evee, Daario Naharis, Jull, Annie_Baz a Jenn, protože oni mě neustále příjemně překvapují a ani si neuvědomují, jak dělají jednu bláznivou holku šťastnou. :)

Mám vás ráda, všechny a strašně moc. xx
To já jen... kdyby se třeba se mnou něco stalo, abyste to věděli :)


Does Exist a Justice? - Charakter Asks

15. prosince 2013 v 11:16 | Kris |  Does Exist a Justice?


Já vím, já vím, říkala jsem do dalšího dílu a vy jej zatím nikde nevidíte, ale... makám na tom, ano? :)


Charakter Asks - Info

9. prosince 2013 v 21:26 | Kris |  Ankety


Jo, Kris má nějakou divnou náladu a zase něco kopíruje, ale... mohla by to být sranda, ne?

"If you judge people, you have no time to love them."

Don't judge me guys, okay? JUST LOVE ME! :D


To Love You More

9. prosince 2013 v 17:00 | Kris |  Ziall
Okay, okay, Ann mi k této povídce myslím dělala úvodku, ale já ji asi ztratila. Pardon O:)

Uhmm, co vám k tomu řeknu? Je to strašný klišé a může za to CHRISTIAN! Reklamace směřujte na jeho osobu, protože to on si stěžoval, že očekával od Story of His Life slaďárnu, ale vyklubalo se z toho takové krimi. Ne, dělám si srandu, všechny chyby jsou na mé straně. ;)

Chriss, zlatíčko, pokračování Story of His Life píšu, ale... asi tam to znásilňování nebude popsáno, buď to přeskočím, nebo načnu kousek a... nakonec se z toho nějak vyvlíknu, či ho taky nemusí znásilnit vůbec. Ono... je to hnusný téma a já.. nic takovýho prostě nedokážu napsat a ani nechci, pardon.

Jojo, na anketu koukám, už několik lidí mě upozornilo na to, který díl tam vede :D Guys, já vás nechci zklamat, ale... i kdyby v DEAJ měl být v nejbližší době sex, v dalším díle to rozhodně nebude, musíme nejdřív vymyslet Roy problém a Louisův odchod ;) Ale... Christian za sex statně bojuje a na mě... to jeho vydrání dost často platí, takže se možná dočkáte ;)

No nic, jděte číst, ale vážně se vám to nebude líbit, v poslední době moje povídky postradají originalitu. Moment, byla v nich ta originalita vůbec někdy? O.oZiall Horlik - Videa #1

9. prosince 2013 v 17:00 | Kris |  Animations & Videos - Bromance

Já nevím, nikdy jsem je nějak extra neshippovala, ale když se podíváte na ty momenty, tak... sakra, řekněte mi někdo, že je Zianourry real!


Ziall Horlik - Animations

9. prosince 2013 v 17:00 | Kris |  Animations & Videos - Bromance

Guys, že jim jsou strašně podobní, že jo?Story of His Life

3. prosince 2013 v 21:01 | Kris |  Ziall

Story of His Life
By Kris

Tak jo, omlouvám se, mám nějaké to zpoždění díky líným prstům ;)

Přesně před týdnem jsme na angličtině psali slohovku na téma Story of My Life a já dostala konečně nějaký nápad! No, já nevím, podle písničky od kluků se mi to moc nezná, je to... asi to nejdivnější, co jsem kdy napsala.

Věnování? No, komu jinému bych to mohla věnovat, než Ann, když se na Ziall week těší tak dlouho a navíc si k tomu sama udělala úvodku? Je to jedině pro ní, protože je to úžasná osoba a já jsem nesmírně ráda, že ji mám v životě. Určitě se někdy uvidíme, ano? :) Já jsem tak poblázněná do vaší slovenštiny, že... že to bych radši pošla, než vás všechny nenavštívila. :) Já opravdu nevím, co bych tu o tobě ještě řekla, snad jen... že Ti opravdu děkuju za všechno, za to, že tu pro mě jsi snad kdykoliv a že jsi tak trpělivá a statečná; vím, že psát si se mnou, chce značnou dávku odvahy a trpělivosti :) Baby, this is only for youuuuu :3

Já nevím, já poslední dobou nemám důvod mluvit tady tolik.... nevíte proč? :D No, to je jedno. :)


Jo... kromě toho, že je to divný, je to ještě krátký.


5. This Is Something I Can't Fake. This Is Something I Can't Hide

1. prosince 2013 v 19:45 | Kris |  Fighter

Fighter - 5.Díl [This Is Something I Can't Fake. This Is Something I Can't Hide]
By Kris

1. advent, guysssssss :) Ne, opravdu to nebude tak, že každý advent dostanete další díl Fightera ;)
Já si myslím, že k tomuhle není potřeba nic dodávat, je to nudné já vím, ale... pokusím se, aby tam později byly fakt Narry moments, než... než se to stane, okay?

Annie_Baz holka, ty jsi geniální! Fakt mě vůbec nenapadlo, že by to mohlo skončit Noshem, děkuju! I když mi to Ellight nedovolí, stejně děkuju.
Christiane, neměl jsi to číst :) Nezabiju Tě za to, ale... prostě jsi neměl, nebude Tě to bavit, je to Narry a ještě k tomu je to Narry ode mě. V tomhle díle Narry kiss? Nejsi nějaký moc rychlý?

Každopádně vám děkuju, vám všem. Za vaše dechberoucí komentáře a... prostě za všechno. :)