I Rise Above, Or Sink Below? - Charakter Asks

18. ledna 2014 v 10:00 | Kris |  I Rise Above, Or Sink Below?


Christian: "No k vašej postave... Ste nebezpečný, tajomný a vyzeráte ako Harry, čo znamená, že ste pre čitateľov kinda hot. Zaujímalo by ma, čo je so skutočným Harrym? Vyspíte sa s Louisom? Ste schopný urobiť všetko pre to, aby vás Niall pred Louisom neodhalil?"


Broderick se poprvé hlasitě zasmál. "No, pravého Harryho Stylese jsem jednou viděl na fotce a řekl bych, že si tak podobní zase nejsme. A co je s ním? Nevím, nezajímá mě to, využil jsem pouze jeho jméno, nic víc." V hnědých očích se odrážely jiskřičky škodolibosti. "Opravdu si někdo myslí, že za těch 10 měsíců, co jsme s Louisem spolu, držíme celibát? Nepochopitelné." S dalším úsměvem zatřepal hlavou. "A Niall to nezjistí, na to by musel vynalézt hodně úsilí."


Christian: "Ste ochranársky typ v tomto príbehu, podozrivý, čo v tomto prípade je len dobre. Túžite po vzťahu s Louisom? Milujete ho viac než priateľa, ktorého poznáte od detstva? Pretože tak to vnímam a vy mi to nevyvrátite, mýlim sa?"


"Ne, mezi námi by nikdy žádný milostný vztah nefungoval. Já o něj mám pouze starost jako o nejlepšího kamaráda. Nechci ho vidět zlomeného, což se stejně stane." Niall stále nemohl uvěřit tomu, jak jeho poznámky a důkazy Louis ignoroval. Ubližovalo mu to. A docela dost. "Nevím, takové city jsem v sobě dosud neobjevil." Zamračil se, takto o tom nepřemýšlel. Důležitou otázkou ovšem bylo, jak jsou popisovány přátelské city a jak ty milostné?
(Ne, tady žádný Nouis nebude. Smůla, babe :P)

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Christian Christian | 4. dubna 2014 v 18:36 | Reagovat

Fuck. Broderick! You are such an asshole. :D Ale ja chcem vedieť, čo je s Harrym. Sebavedomá, egoistická odpoveď, presne ako ty, Broderick. Takí ľudia nedopadnú väčšinou dobre, pamätaj.
Nebude Nouis? Ale, nie. Posmutnel som. Avšak Niall si na konci predsa len nie je istý. Iskra nádeje, ktorú čítam medzi riadkami sa mi objavila pred očami. :D Neprestanem dúfať. :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama