Únor 2014

7. And Now I Will Start Living

25. února 2014 v 10:09 | Kris |  Fighter

Fighter - 7.Díl [And Now I Will Start Living]
By Kris

Huh, ještě není duben -_-
Omlouvám se všem, jejichž blogy aktivně čtu a nemají tam komentáře, já... to do tohohle týdne dodělám, fakt mě to mrzí, nic nestíhám.

Věnováno Chriss, protože si o ten díl řekla asi tak před měsícem a já... se pořád k ničemu nemám, ach jo.
A Ellight, hun... musíš ke mně být upřímná, jasné? O tomhle dílu mám dost velké pochybnosti a jelikož je to povídka, která vlastně byla ze začátku psána kvůli tobě, tak... mi musíš říct i to negativní, jasné? :) ily. <3

Já vím, já se polepším, příští díl (za tři měsíce), bude tam... hodně Narryho? O:)


If I Could Then I Would Go Wherever You Will Go

22. února 2014 v 11:31 | Kris |  Gryles

If I Could Then I Would Go Wherever You Will Go
By Kris
Warning: underage

Okay, já vím, že vás zanedbávám, pardon. :(
Ehm, netuším, jak tu teď v dalších týdnech budu, musím něco vyřešit a... tak. Každopádně něco bych přidávat měla, mám rozepsanou jednu jednodílovku, kterou jsem vám chtěla dát k Valentýnu (yeah, so late!), ale bohužel nestíhám. Vlastně by mohl být i další díl Fighter. (a ano, vím, že duben ještě není).

Věnováno Sawi. Nemysli si, že je to jenom kvůli tomu slohu. :) Myslím, že už jsem Ti dávno měla něco věnovat, zasloužíš si to. Minimálně za to, že jsi ochotná na fyzice sedět vedle takového blázna. :) Uhm, pokud se Ti to nebude líbit, budeš k tomu mít nějaké výtky, klidně mi je řekni, kritiku přijmout dokážu a rozhodně se nebudu zlobit, tvůj názor mě velmi zajímá. :)

Já nevím, co chci touhle povídkou říct. Asi to, že v lásce opravdu nezáleží na věku, pohlaví či národnosti, stačí, že ta láska mezi dvěma osobami vůbec je. :)


What Is Love To You?

9. února 2014 v 11:12 | Kris |  Larry

What Is Love To You?
By Kris

Uhghr... no jo, já vím, nic nestíhám a ztrácím originalitu (pokud jsem ji kdy měla).
Malinko inspirováno touto písničkou.

Chtěla jsem něco věnovat mishe za její nádherné komentáře, ale... tohle se mi bohužel nepovedlo. Takže... si můžeš říct o cokoliv, ano? :)