Březen 2014

5. More Than a Feeling

31. března 2014 v 17:14 | Kris |  You Are The Only Exception

You Are The Only Exception - 5.Díl [More Than a Feeling]
By Kris

Takže, v první řadě se fakticky omlouvám. Vím, nebyla jsem tu, nepřidávala a... tak. Věc se má takhle; v poslední době toho na mě spadlo moc, já nechtěla žít s výčitkami, které mám, ztratila jsem navěky jednu z nejúžasnějších osob, která mě skoro vždy ve všem podporovala... ale to je stejně jedno.

Neignoruju vaši anketu, jen... jsem chtěla napsat a přidat tohle, nevím proč. Pardon.

Nevím, komu z vás to mám za vaše komentáře věnovat, já... v poslední době mě všechno snadno rozbrečí, takže... shit, je to strašné se mnou.

Evee, huh... už trénuju rukopis na tvůj dopis, hm? :) Víš, já musím, moji dva spolužáci mi řekli, že kdybych pracovala za druhé světové války u Hitlera jako ten, co posílá zašifrované zprávy, tak by nevěděli, jestli mají zaútočit na Alsasko, nebo Aljašku.... yeah, propably the story of my life. :) Ale pracuju na tom, zlatíčko.
misho, dostáváš mě do kolen, tak doufám, že se Ti tenhle díl bude taky líbit, v rámci možností jsem se snažila. Děkuju za všechno :3
Jenn, neblbni, nic si nezasloužím. Vážně, jsi neuvěřitelná <3
Chriss, co... co k tobě mám jen říct? Že si Tě nezasloužím. :)

Fakt, nikdy jsem neměla bejt tak stupidní.

Jenom... můžu vás všechny o něco poprosit? Dejte sem pod to video lajk. Moji spolužáci se nad tím dost nadřeli a tak... ráda vám to za něco oplatím a pokud si to někdo i pustí a najde mě, dejte mi vědět. Sice jsem tam jen na jednu scénu a nemluvím, ale i to je na mě úspěch, že jsem se vůbec podvolila se tam ukázat. :)
Je adorerai vous. :3 (už se v tý fránině fakt lepším, že? :D)


Tonight, you're mine

11. března 2014 v 9:30 | Kris |  Nouis

Tonight, you're mine
By: Kris
Warning: a little bit of Larry

Huh, valentýnská povídka 11. března, proč ne?
Nezlobte se O:)

Bohužel, vážně mě to mrzí, ale... nevím, jak často teď budu přidávat. Nemám na psaní ani pomyšlení, ani čas, musím alespoň trošku napravit to, co jsem zpackala, než... než bude konec. Přesto se budu snažit vám sem jednou za čas něco hodit.

A komentáře taky vážně dodělám, jen teď... prostě nestíhám.

Věnováno Chriss, protože měla 28. února narozeniny. Chtěla jsem Ti napsat něco... ohromnýho, hlavně Niama, ale teď to prostě nedávám, takže jsem dopsala to, co jsem měla rozepsané. Samozřejmě si o Niama můžeš napsat, s tím problém nemám ;)
Ještě jednou všechno nejlepší k tvým narozeninám. Užívej si života, dokud můžeš, ale hlavně zůstaň taková, jaká jsi, protože tak jsi perfektní. :)

Ještě vám chci všem poděkovat za vaše komentáře, někdy mám na tváři takový úsměv, až se bojím, že se mi moje koutky roztrhnou a někdy naopak nevím, jestli nad nimi náhodou nemám plakat štěstím.
Misho? Love, mě nezáleží na délce komentáře, ano? Christian sice píše hotové slohovky, ale já nechci, aby se zde muselo soutěžit o nejdelší komentář. Pokud čtenář dokáže svůj názor vecpat do tří vět, tak je to v pořádku. Samozřejmě mě dlouhé komentáře těší, hlavně když je v nich použitá nějaká myšlenka, dojem čtenáře či osobní zkušenosti. Ale všech komentářů si vážím stejně, dobře? :)