Duben 2014

8. You Have Lips. And I Have Lips. Interesting...

24. dubna 2014 v 11:46 | Kris |  Fighter
Fighter - 8.Díl [You Have Lips. And I Have Lips. Interesting...]
BY: Kris

Není to tak, že bych ignorovala vaši anketu, jen... jsem se k sepsání tohohle dílu nemohla dokopat. Omlouvám se.

Jak vidíte, máme novou úvodku. I DEAJ už má konečně něco o trochu lepšího. To předchozí bylo strašné.

Původně tento díl měl být něco úplně jiného, chm... když vám řeknu, že se měl jmenovat Let's Be Naked Together, domyslíte si ten zbytek...? :) Jenže... ono to tam nepasovalo, můžete být klidně naštvaní, ale vážně se to tam nehodilo. Každopádně jsem Ell nějaké pikantnější scény přislíbila. O:)

Věnováno Evičce (no není to krásné jméno? :')))) don't kill me.), protože je to moje kunďácká buzna. To stačí ne, ty víš, co všechno ten pojem zahrnuje a taky to, že tě miluju? :3 Jenom nezapomeň, že vyhlížím další díl Just give me a reason, tak mě nenech čekat moc dlouho, nespokojenej pasák je zlej pasák.
A Ell, protože... v životě jsem neviděla někoho až tak moc dychtivě prahnoucího po dalším díle. :) Ell.... ♥
Vašku, je klidně možné, že tam chyby najdeš, aniž by to byly překlepy, to se mi... prostě stává. A víc lásky...? Já nevím, možná ani teď nebudeš spokojený.

JO, JEŠTĚ, NEŽ PŮJDE ČÍST, VĚNUJTE MI POZORNOST! NEZAPOMEŇTE NOMINOVAT VAŠE OBLÍBENÉ POVÍDKY OD ÚŽASNÝCH AUTORŮ DO KATEGORIÍ WINTER 1DFF AWARDS, URČITĚ JE SPOUSTA POVÍDEK, KTERÉ SI TO ZASLOUŽÍ A BYLA BY ŠKODA, KDYBY JSTE SE ANI NEPOKUSILI JE NOMINOVAT! Já jen říkám, kdybyste o tom náhodou vůbec nevěděli... :)

No nic, to už je ode mě asi vše, mějte hezké a slunečné dny! :')))


2. Why Am I Searching For Perfection?

20. dubna 2014 v 19:35 | Kris |  Save Us From What We've Made

Save Us From What We've Made - 2.Díl [Why Am I Searching For Perfection?]
BY: Kris

Bože, normálně jsem měla absťák, musela jsem něco zeptat. Well... to je úžasná začáteční věta, že? (facepalm) To máte jedno. Prosím vás, nevšímejte si mých nálad, jednu chvíli tvrdím tohle, po chvíli zase tohle. Ale už to snad se mnou bude lepší.

Tahle povídka mi zatím přijde taková neslaná, nemastná a myslím, že i vám, ale... uvidíme. :) *snaží se vyhnout psaní dalšího dílu Fighter*

Taky vám chci popřát krásné Velikonoce, užijte si to volno. :)

A věnuju to Nicky, zlato... budu tady, hm? Teď už vždycky. Kdykoliv budeš něco potřebovat, můžeš se na mě obrátit, budu stát při tobě a nikdy Tě neodmítnu. A snad ani neublížím. Tak strašně moc Tě mám ráda <3