Květen 2014

Chapter Five

25. května 2014 v 20:45 | Kris |  Behind The Scenes

Behind The Scenes - Chapter Five
BY: Lisa (HommoOfTheNarry)
Translated by: Kris

Takže, vezmu to rychle, nemám náladu se tu zbytečně vykecávat. Jednak jsem trošku zklamaná z toho hokeje, ale jednak taky...

Snad si tenhle díl užijete, já... mně osobně pořád tahle neuvěřitelná práce dostává.

Bohužel, okolnosti mi to zatím nedovolují jinak, všechny ty věci okolo... řekla bych, že tak do konce měsíce června mám pozastavenou aktivitu. Musím spoustu věcí dodělat atp., ale slibuju, že na každý prázdninový den by měl být jeden článek přednastavený. Fakt se budu snažit. Takže... si hlavně užívejte slunečné dny a dávejte na sebe pozor!


I was waiting on a different story - Prolog

22. května 2014 v 19:15 | Kris |  I was waiting on a different story


I was waiting on a different story - Prolog
By: Kris

Huh, tohle... mělo být úplně jinak. Všechno. Nikdo nemá právo vás rozbrečet jen proto, že se stará, a vy na to nejste zvyklí, že? Pravděpodobně právě proto jsem to změnila a Niall bude zase postava... takového typu.

Ale... psaní téhle povídky bych si měla užít mnohem víc, než u Fighter, přeci.... NOSH! <3

Jop, jen tak mimochodem, takováhle krátká věc je zase pro Evee. Protože... když vám někdo, jako je ona, napíše, že neskutečně moc miluje vaše povídky a výběr a použití slov, tak... naopak ta slova rázem ztratíte. Love ya, sweetie! <3

K tomuhle ani nic víc nemám, netuším, jak moc to budu přidávat, pokud to vůbec budu přidávat, ale... *mlčí a pokračuje v psaní Fighter*


Do things, fight things

20. května 2014 v 16:46 | Kris |  Zarry

Do things, fight things
BY: Kris

Pomalu měsíc... bože, já se tak stydím. Upřímně, fakt, fakt, fakt, fakt se moc omlouvám. Nějak se mi tu teď nahrnulo pár věcí a tak... Kdybych si vzpomněla, že tady neustále straší Fighter, sesmolila bych něco dřív.
Akorát by mi měl někdo zakázat i ten hokej, kdo může tyhle dva shippovat dohromady? Uhm...

No nic, evidentně jsem v dobré náladě. O:)

Takže... věnováno je to Evee, víš... asi jsi jediná osoba, která mi zbyla. :') Já ani nevím, jestli má tahle povídka nějaký smysl, prostě... asi tím chci říct, jak podstatná je důvěra, ale... každopádně je to věnováno tobě. To všechno, co jsme spolu 'zažily', huh... I'm proud of you. :3 And of our friendship. :')

Jinak, pokud se někdy uráčím vytvořit úvodku, tak bych vám představila jednu novou povídku, našla jsem ji v počítači a nemám páru, jak dlouho mi zde uvízla. :D Pak nejspíš mám v záloze nějakou jednodílovku - pravděpodobně Ziamovku - a... - světe, div se! - možná i další díl Fighter. O:)

A... pokud někdo z vás bydlí v Brně, tak se k vám stěhuju, ano? :'))))