Recommended fanfictions!

23. července 2014 v 12:43 | Kris |  Blog
Uh, já vím, další článek bez povídky, ale stejně vás prosím, přečtěte si jej. *puppy eyes*

Zdravím vás (proč mi to zní tak divně? :D),
já vím, nemůžu se na svou neaktivitu donekonečna vymlouvat kvůli horku, omlouvám se. Tento týden je asi můj poslední týden v době prázdnin, kdy nemusím nic dělat, mám klid na psaní, ale přesto jsem radši propadla filmům a jsem neuvěřitelně líná.
Nevím, jak to máte vy, ovšem nejspíš byste měli mít na čtení více času, ba se možná dokonce i nudíte a hledáte povídky/fanfictions/jaktonazýváte, které by vás mohly zaujmout?
Chtěla bych se pokusit o nějaká dobrá doporučení a myslím si, že naprostá většina by vás mohla zaujmout, jsou tu samé talenty!
Přestože už delší dobu ani moc nečtu, já... jsem doopravdy dočista propadla gay movies.
Jenom... nezapomínejte, že by určitě kohokoliv, kdo něco napíše a dá to na blog, potěšily komentáře. Ať už jsou dlouhé, nebo krátké, každá odezva, zmínka, že by rozhodně měli psát dál, je zahřeje u srdce. Vaše komentáře jsou něco jako peníze. Dobře, možná hloupé přirovnání, ale... nezapomínejte na to, oni si to fakt zaslouží. ♥
Snad u všech jsem byla nějakým způsobem dojatá nehledě na to, jak to skončilo, možná jsem fakt přecitlivělá.

Pořadí povídek je naprosto náhodné, všechny miluju úplně stejně!

POSTUPNĚ UPDATUJU, NEDIVTE SE, KDYŽ NĚKTERÉ ŘEČI (např.: ..."tohle je poslední vybraná jednodílovka" a za ní bude ještě pět dalších) NEBUDOU DÁVAT SMYSL.Let's do this!

Jednodílné:

1. Ready for love - láskou k Nouisovi jsem se nikdy netajila. A tohle je jeden z těch největších pokladů, co jsem kdy četla. Citlivě napsanané pro člověka, jako jsem já, který stěží jen zadržuje slzy a potom to x let vydýchává. Jestli milujete takové ty nenáročné, rozněžnělé povídky, přijdete si na své.

2. Unique - jestli bych nezmínila tuhle povídku, asi bych musela jít dobrovolně spáchat sebevraždu (to nedává smysl, co?). Niam. A co víc, přes můj strach po celou dobu čtení, že neskončí spolu, mi konec připadá jako naděje. :) A to šťastné konce zase tolik nemiluji!

3. Poslední objetí - další Niam z dílny této úžasné autorky. Sice této dvojici nijak nepropadám, styl jejího psaní, myšlenky, jaké do toho vkládá, vás rozhodně nezanechají chladnými a vyvolají ve vás rozporuplné pocity. Doporučovala bych vám přečíst si všechno, co na tom blogu kdy zveřejnila, přestože toho není moc, každý kousek je umělecké dílo.

4. Oh,kitty! - Gryles. A název vám správně napovídá, že jde o hybrid!story, přesněji řečeno hybrid!Harry. Stále nevím, proč jsem z této věci tak hotová, ale rozhodně stojí za vaši pozornost.

5. Vogue says: Thinner is better - fluffy Ziam. Taková oddychovka, přesto krásná a citlivá.

6. It's taking me over - u Petí se ještě prokousávám hromadou povídek (jsem moc líná, proto mi to tak dlouho trvá), proto vám tady doporučuji jednu, o které stoprocentně vím, že jsem ji četla. Je to sice 5SOS, ale nemyslím si, že by to byl pro většinu z vás problém. Jsou to přeci tak roztomilí kluci! Ovšem doporučovala bych vám taktéž prozkoumat snad všechny povídky, tahle autorka si rozhodně pozornost a komentáře zaslouží! :)

7. I told you it. - další Nouis, tentokrát od Evee. Přestože tam má neskutečnou nálož povídek, vybrala jsem právě tuhle, protože tady ublížila mému Nouisovi, jak si to jen mohla dovolit?! I když Nosh je top, tak... ach jo. Tahle holka vás přesvědčí, že na věku vůbec nezáleží, pokud máte talent. Smysluplně píše asi od 12let a musím říct, že za ty dva roky to jen víc a víc nabírá na kvalitě. :)

8. Dirty Tricks - ovšem na tom samém blogu se nachází ještě jedna unikátní dívka. A tohle je Narry (nebojte, čtete dobře). I když autorka, stejně jako já, tuhle dvojici vůbec nemá v lásce. Strašně tuhle povídku miluju a rozhodně ten čas strávený nad ní za to stojí.

9. A Glimpse of Hell - jedna povídka z LB, čtu tam málokdy, ale zrovna včera jsem tam zavítala a tahle Niamovka mě chytila do svých spárů a jen těžko jsem se vracela do reality. Krutě napsané, až jsem nemohla dýchat.


10. Just A Little Bit Of Your Heart - Protože nemít v tomhle seznamu něco od Beth, to by prostě nešlo. Jedna z nejúžasnějších jednodílných Larryovek, jaké jsem kdy četla. Mě rozplakala a dostala do kolen. :)

11. Burn with you - Ziall, M-preg, Pavs a Lea Michelle, musím říkat něco víc, nebo mi budete věřit, že je to neskutečně úžasné?

12. New Moon - Protože Pavs prostě není nikdy dost. A Larryho. Já osobně moc fantasy/nadpřirozeno nemusím, ale tohle je vážně... něco. 3:)

13. Happy - Dobře, už jsem s M-pregem asi trapná. Nejde o to, že bych jím byla posedlá, ale tohle je přeci Nouis, Nouis od Dixion, jak bych ho tady mít nemohla?
Vícedílné:

1. Another point of view [Can you see the differences?] - většina z vás tuto povídku nejspíš zná. Úžasný Gryles od Emily, přesto to sem radši dávám, člověk nikdy neví. :)
Nedopsaná.

2.13 reasons why - přestože už je tato povídka dokončena delší dobu, já se k ní dostala teprve před týdnem. Dřív jsem se bála, že... by mi to mohlo hodně ublížit, je to dost depresivní. Ale rozhodně to tomu neubývá na nádhernosti! Objevila se i na LB, byla bych překvapena, kdybyste ji neznali. Každopádně... Lirry. :3
Dopsaná.

3. Please, tell me color of your eyes - Nouis a zároveň poslední povídka z LB. Zatím nejspíš není tak profláknutá a já, protože mám teď díky Petí a jejímu doporučení na film s hlavním hrdinou, který je slepý, pro takovéto typy slabost, vřele doporučuji. :)
Nedopsaná.

4. Chubby [You are beautiful to me] - Není hetero jako hetero. Asi bych ani jin nečetla, nějak mě to nebaví, ale tohle je od Dix, vážení, to je záruka, že je to něco úžasného. A ne moc běžného. Originálního a nevídaného. A pokud vás moje nesmyslné breptání nenálakalo, ve vedlejší roli je tam Nouis (jo, už jsem s tím hodně trapná).
Nedopsaná.

5. Got a secret. Can you keep it? - Já nevím, posedlost Ziamem se mi vždycky nějak vyhýbala, obcházela mě obloukem. To ovšem nic nemění na tom, že tohle teacher/student záležitost a do tý já jsem zažraná vždycky. 3:)

6. Begin Again - nádherná Niamovka od Annie a trhá mi srdce, že už tak dlouhou dobu nový díl nepřibyl. Pokud si dobře pamatuji, vystupuje tam i Tom Daley, to je něco pro mě... :3 :D
Nedopsaná.

7. Love changed into hate - další kruťárna od Evee. Zarry, dechberoucí konec a psychopatický Harry. Jedním slovem: bomba. :3
Dopsaná.

8. Just give me a reason - sama jsem naprosto zvědavá, kam tohleto dílo směřuje, ale jelikož je to od Evee, tolik se zase nebojím. Lilo, lilo, lilo... A Harry, fuck it.
Nedopsaná.

9. Lying game - jestli chcete mít infarkt, přečtěte si tohle. Annie a Lilo je nebezpečná kombinace. Povídka plná zvratů a nečekaných věcí (tedy alespoň pro mě).
Dopsaná.

10. Daddy...? - jediná Larryovka, kterou tady v tom článku najdete, poněvadž dost lidí vyhledává pouze Larryho a já chci ukázat, co za fantastické povídky se obejde i bez této dvojice. Každopádně tahleta povídka v sobě má velké kouzlo. Larry jako rodiče, Harry nezvládá nátlak okolí a Louis se to snaží své nevinné dcerce vysvětlit, aniž by jí ublížil.
Dopsaná.

11. The best daddy and sons - samozřejmě jsem na tento skvost nezapomněla, zase si jej hezky nechávám na konec. Pokud u mě čtete You Are The Only Exception a máte tuto povídku rádi, zajisté si tady přijdete na své. Jenže toto je ještě stokrát lepší a navíc, Louis tady figuruje jako otec a zbytek kluků jsou jeho synové. Nebuďte hloupí a hezky čtěte a zanechávejte komentáře.
Nedopsaná.

12. I'm a toy - tuhle povídku bych označila jako "z prostředí BDSM". Harry je... děvka, slave? A Louis je jeho páníček. Takže pokud někdo z vás má takovéhle věci rád (rough sex, sex toys, dom/sub...) přijdete si určitě na své. :)
Dopsaná.

13. Skin - rozjíždějící se Larryovka, která ovšem vypadá více než slibné. Já ráda takové ty povídky, kdy jeden z dvojice trpí a ten druhý je něco jako zachránce. V tomto případě je ten trpící Louis, až mám chvilkami chuť trpět místo něj. :)
Nedopsaná.

14. Learn to love again - Pavs a Niam. Opravdu musím říkat něco víc? Já myslím, že ti, co aktivně navštivují její blog, a kdo ne, tak si vystačí s názvem. Mistrovské dílo, vskutku ano.
Nedopsaná.

15. 15 Reasons I love you - Sterek, MiSSi a její styl psaní? Okamžitý infarkt zaručen! Jestli milujete takové ty fluffy povídky, kde je spousta lásky a vy si pak zoufáte, proč ji nemáte taky takovou, zamilujete si to. Navíc, kdo by neodolal Stilesovi a Derekovi? (Jinak, krásně mi to s tím číslem vyšlo, že ano? :D)
Nedopsaná, leč se blíží ke konci. :(


Uh, to by bylo všechno, akorát... mohla bych vám doporučit dvě povídky v angličtině? Vážně... za to stojí.

Animal Attraction - Narry. Skutečně je to Narryovka, ale tahle povídka je silnější než moje nemilost k této dvojici. Hybrid!Niall a tak krásně napsané, že jsem při některých částí doslova plakala. Já kvůli této povídce vážně nemám slov...
Dopsaná. (Ovšem se chystá druhá řada.)

Give Me Sympathy - Nouis a Narry, myslím. Samozřejmě je jasné, čemu dávám přednost, ale děj je tak poutavý; divně vyšinutý Harry, kapitán fotbalového týmu Louis, Liam jako 'bad boy' a Niall nováčkem na této škole. Typický teenagerský příběh, ale dobře zpracovaný. :)
Nedopsaná.
Snad jsem vám poskytla nějaké dobré typy a až mě omrzí koukat na dva filmy neustále za sebou, snad se taky dostanu k psaní.
Do té doby se mějte krásně! ♥


 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 mischa mischa | 24. července 2014 v 10:39 | Reagovat

díky, za čas, který jsi věnovala sepsání svých oblíbených povídek. Většinu z nich znám a jsem jejich stálá odběratelka, jen "duhový web" mi zůstal utajen a "pokračovačka" The best daddy and sons, no radši se nebudu vyjadřovat jak moc mě to vzalo ...
Jinak k trávení tvého času - myslím, že i když nejsme někde v cizích krajích či jiných odpočinkových dovolených, snažíme se všichni trávit své dny tak trochu jinak, než si můžeme dovolit během akademického roku (hodně z nás určitě zažilo seriálové maratony all day, all night), takže - užívej své volné dny a nabírej síly.

2 Annie_Baz Annie_Baz | 11. srpna 2014 v 23:10 | Reagovat

Wow.. Kris, já, děkuju. Už jenom tohle mě nakoplo, abych se vrátila do češtiny a psaní a no, já myslím, že je pravý čas dát Lying Game zasloužený konec:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama