Říjen 2014

We'll Work It Out

29. října 2014 v 11:07 | Kris |  Ziam

V první řadě se chci omluvit, už to tu mělo být v neděli, jenže já byla pryč, a když jsem si šla v pondělí zaběhat, tak mě napadl tenhle nápad a dost dlouho jsem to všechno zvažovala, škrtala, mazala a přepisovala. Opravdu doufám, že to bude dávat alespoň nějaký malinkatý smysl.
A děkuju za všechny komentáře k mojí poslední povídce, úplně mě dojaly. ♥

Jinak, pomalu pokračuju ve splňování vašich prompts, feel free to prompt me whenever you want to! :3

Tohle je třeba na přání Evee, takže je jí to samozřejmě věnované, i když si nejsem jistá, jestli to bude dostatečně fluffy, jak sis představovala. Ale strašně ráda bych ti udělala radost, protože si to zasloužíš, jsi neskutečná, taky jsi jediný člověk, který mi zbyl, proto upřímně od srdce doufám, že tě alespoň maličko potěším. ♥


Hey, dad...

24. října 2014 v 22:11 | Kris |  Lashton

Warning: letter form

Krásný večer, guys.
Před námi jsou krátké prázdniny a já doufám, že během nich načerpáte alespoň trochu fyzických i psychických sil. Já sama jsem spokojená, snažím se radovat z maličkostí, například jako paradoxu tohoto týdne - normálně se na chemii drtim i dvě hodiny a mám za tři, tentokrát jsem ani neotevřela sešit a mám 1-, takže svůj styl učení asi vážně budu muset přehodnotit. Proto... se radujte z maličkostí, i kdyby se všechno okolo vás bortilo jako domeček z karet. :)

Jen vás chci upozornit, poprosit, abyste v tom nehledali nic osobního. Je to kraťoučké a nemá to s nikým žádnou spojitost, já svého tátu absolutně zbožňuju, protože jsem mu prý povahově a grimasami v obličeji velmi podobná, takže se tímto omlouvám všem dobrým a starostlivým tatínkům. ♥

Uvidíme, jak na tom budu, ale upřímně doufám, že teď přes víkend něco sepíšu, jedna Ziam povídka tady už křičí a prosí a dokončení, mimo to mám v plánu Niama a Mashtona, tak uvidíme. Akorát DEAJ se asi nedočkáte, nějak jsem se tam zasekla (ty sexuální scény mi fakt nejdou).

Lova ya all! xoxo


17. How unfair it's just our love

18. října 2014 v 14:00 | Kris |  Does Exist a Justice?

WARNING: 15+

Zbyl mi to ještě nějaký čtenář? :(
Tolik k sebelítosti...

Tohle pro mě bylo opravdu skutečně těžké na napsání, protože se vší tou sexuální, jiskřivou, napjatou atmosférou jsem tam chtěla pořád tu jejich něžnou lásku. Já tyhle dvě moje vymyšlené postavy miluju, víte?
Takže, doufám, že jsem se aspoň maličko přiblížila k takovéto představě.

Věnováno je to *Lil*, jelikož mě její zájem o tuto povídku potěšil. :3

Mimochodem, zde je konečně zhotovený trailer k povídce.


14. It Must Be True Love

7. října 2014 v 19:39 | Kris |  Fighter


Tak se vám hlasím s dalším díle. V první řadě se chci omluvit, díl mám napsaný asi od soboty ráno, ale... znáte to - škola je jeden velký požírač času. Navíc, Karlovy Vary se začínají zvedat v extralize *rychle zaklepat, ať to nezakřiknu*, ale vy asi hokej nesledujete, co?
V druhé řadě chci říct, že jsem samozřejmě zanechané zprávy od *Lil* a Bitch četla, ale jak již zmiňuji nahoře, tenhle díl mám nějakou dobu napsaný. Avšak na DEAJ, YATOE a Ziam jednodílovce už občasně pracuju. :)

Nevím, kam tahle povídka směřuje, ale již brzy se budete moct dočkat velkého převratu a posunu v čase, dříve ovšem musí proběhnout určité... uh, věci.

A věnováno je to Evee, protože je to nadpozemský člověk! ♥

Btw, dole jsou fialově zvýrazněna slova s hypertextovými odkazy... :)