Březen 2015

21. Help Me Find A Way To Breathe

18. března 2015 v 19:44 | Kris |  Fighter


Já vím, to je rychlost, co? Jsem při fyzice neměla co dělat.:)
Bohužel, nevím, co sem napsat. Poprvé v životě jsem situaci, kdy absolutně nevím, co mám dělat, a jsem z toho zoufalá, až mám strach, že se to promítá do této povídky.
Děkuju za každou hvězdičku, komentář, moc to pro mě znamená.♥


1. Tv Series

17. března 2015 v 19:46 | Kris |  Things I love


No nebylo by to super, kdyby existoval seriál, ve kterém by měl Sterek a Destiel hlavní roli? ♥


The weight of you in my heavy heart

15. března 2015 v 11:04 | Kris |  Teen Wolf


Pairing: Sterek
Tags: emotionallyhurt!Stiles, jealousy, mentionsof!scottmccall, possesive!derek, toxicrelationship, derek!caresafterall
Summary: Derek sice každý večer přišel, ale nikdy nezůstal až do rána. A Stilese to ubíjelo více než by ve skutečnosti mělo.

Já vím, zaměření blogu doopravdy neodpovídá jeho názvu.
Když... mě Teen Wolf strašně chybí, proto ten layout. Ochotná grafička Carrie se vypořádala s mými poněkud odlišnějšími požadavky a vytvořila něco krásného.
A jsem zklamaná z "odchodu" Tylera Hoechlina, ach jo.
Uff, moje druhá Sterek povídka vůbec. Nejdřív byla povídka zveřejněna jen na mém wattpadovém účtu, ani nevím proč, prostě jsem ji sem nějak nepřidala. Ale teď se mi to hodilo, tak tady je. Nevím, kolik lidí si jí přečte, ale tak, nevadí. :)
!Menší info: Fighter je někde na bodu mrazu. Vůbec se mi nedaří první konverzace Narryho po těch letech, takže nemůžu ručit za brzké přidání.
ALE! Ráda bych dnes přidala první článek do rubriky Things I love, jenže mě znáte: dnes -> tenhle rok. :D
Děkuju všem. ♥
20. The Now Me

8. března 2015 v 12:05 | Kris |  Fighter

Tak jo, jsem tu s dalším dílem.
Vděčíte za něj Lucyy, která kromě úžasné vícedílové povídky napsala také úžasný komentář k předchozímu dílu, za který jí tímto moc děkuju, protože to zafungovalo přesně tak, jak jsem potřebovala - nakoplo mě to. Děkuju.♥ Jinak, jestli mě chceš poznat poznat, není nic jednoduššího, než si najít v menu nějaký kontakt na sociální sítě a napsat. :D
A Michelle, protože tahle holka je monstrózně úžasná a jí zbožňuju. Tvůj komentář rovněž podnítil mou chuť napsat další díl, děkuju. ♥
Plus, ještě je to věnováno Evee, protože je to báječnej člověk a moc mi chybí. Ily, babe. ♥
Doufám, že si tenhle díl užijete, girls.


19. Can't Take The Ache From Heartbreak

4. března 2015 v 10:11 | Kris |  Fighter

Já se omlouvám, ale poslední dobou nemám vůbec náladu. Kdybych byla co k čemu, tak si najdu alespoň nějakou výmluvu, ale takhle... prostě to nějak nejde.
A obávám se, že se to projeví i na tomto díle. Přestože chuť na psaní je, dobrou náladu nějak postrádám. Ale posuďte sami.
Věnováno Evee, Lucyy, Michelle a Adela Machova, neskutečně moc vám děkuju, vážně, jeden komentář hezčí než druhý.♥
Btw, toto je skutečně poslední díl, než se trošku posuneme v čase. Dole vás čeká fotka Thomase, který s námi asi jako jediný kromě hlavních postav bude příběhem putovat i nadále. :)

!JEŠTĚ MÁM TAKOVÝ MENŠÍ DOTAZ!
Jde o to, že to tu poslední dobou strašně moc stojí [i když vy pořád komentujete, i starší věci (že jo, Míšo? ♥), jste úžasní:3] a já opravdu netuším, kdy se mi podaří dát se dohromady. Může to být zítra, ale klidně i za měsíc, znáte mě, no. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli by vám nevadilo, kdybych zavedla rubriku s názvem "Things I love", šlo by o takové jednoduché věci, které patří k mému životu - například sledování seriálů, filmů, sportu, škola atp. Samozřejmě bych byla ráda, kdybyste se do toho zapojili i vy, vyjádřili svůj názor... znáte to.
Chápu, že název blogu už se kompletně vymyká zaměření, ale zkusit jsem to musela.
Dole naleznete anketu. :)