Duben 2015

Loving can heal, loving can hurt

26. dubna 2015 v 13:12 | Kris |  Glee

Pairing: Furt [Kurt Hummel / Finn Hudson]

To koukáte, co?:)
Chtěla bych vám všem poděkovat za vlídná slova, ať už jste se vyjádřili do komentářů, do zpráv, popřípadně obojí:) neskutečně moc si toho vážím a fakt to pro mě moc znamená:)
Nakoplo mě to, nějakou dobu jsem jen přemýšlela a nakonec jsem se rozhodla, že tu povídku konečně do počítače přepíšu a něco vám se hodím, než odjedu:)
Povídka je věnovaná Jenn, pokud tu stále ještě někde je, na základě jejího promptu, tak doufám, že bude spokojená:) Kdyby jste měli nějaký nápad na povídku, dvojici na přání nebo tak, nestyďte se napsat, už mi zbývají jen dva podněty:)
Snažila jsem se to napsat tak, aby i ti, co na Glee nekoukají a chtěli by si to přečíst, z toho měli třeba povídku na originální pairing:)
Název převzatý od Eda a této dokonalé písněThese Are The Days Of Our Lives 3/3

5. dubna 2015 v 12:06 | Kris |  Narry

Warning: AIDS, major charakter death

Tak jo, asi vám dlužím vysvětlení. Horší je, že já ho nemám. Důvod mé neaktivity je, že jsem si potřebovala vzít pauzu, protože je toho na mě prostě moc. Což se nezměnilo, jen mi přijde, že mám najednou opět takovou tu chuť do psaní, chápeme se, že ano? :)
Nemyslete si, že bych zažívala něco strašného a depresivního, to ne, asi spíš naopak... :)
!Sice v té povídce na dvojici Finn/Kurt ještě nemám pomalu ani větu, ale napíšu to co nejdříve, slibuju!


Už přejdeme k povídce.:) Tohle pro mě bylo opravdu těžké, první část jsem ještě zvládla, druhá byla strašně těžká na napsání a tahle pro změnu... na moje emoce a aby to všechno zapadalo do sebe. Měla jsem strach, že se rozpláču, a to víte, že Narry není šálkem mé kávy.
Proto bych vás všechny chtěla strašně moc a moc poprosit, abyste mi napsali upřímný názor, co si o celé té povídce, tématu, zpracování a celkovém dojmu myslíte, děkuju. ♥

Věnováno je to Lucyy, Schatzi, Michelle, Miki, Evee a Bravery, vás si strašně moc vážím, u vašich komentářů téměř pláču a... strašně moc vám děkuju.♥♥♥