Březen 2016

4. Jde přece o hru

27. března 2016 v 14:57 | Kris |  Offer Me That Deathless Death

Uh, o posledního dílu mám strašně špatné hodnocení co se týče hvězdičkování, tak nějak mě to... zarazilo. Jestli je něco špatně, jestli se vám něco nelíbí, tak to napište, za odůvodněnou kritiku se zlobit nebudu.

mischo, jsem ráda, že se ti Louis líbí, protože s psaním jeho postavy mám zatím asi největší problém, chci, aby si zanechával takový ten učitelský distanc od studentů - ne všichni učitelé to dělají, já vím - ale zároveň si moc dobře uvědomuju, že je to jen člověk s problémy v osobním životě jako kdokoliv jiný... takže mě to moc těší, děkuju:)♥
Bravery, škola je náročná, no:D užívej si prázdniny:) jsou sice krátké, ale i nějaké prázdniny jsou dobré...:) :D kdo by nechtěl učitele s vizáží Louise Williama Tomlinsona? :D já si s tebou napíšu cokoliv, když budeš mít zájem:) :D děkuju za podporu♥
Michelle, věř mi, Thomas je docela častý jméno :D já mám pro Nicka velkou slabost, proč si myslíš, že budu hned dávat Harryho a Louise dohromady? :D to jsem až taková ničitelka? :D tak já vám někdy učitele Tomlinsona půjčím no :D jasně, naplánuj nám spolu všechny výlety:)) :D děkuju♥
Jenn, to jste všichni z učitele Louise tak vedle? :D Proč? :D děkuju, zlato♥

Dneska to bude asi trošku kratší... mám takové houpačkové období.:)

Musíš žít

26. března 2016 v 12:00 | Kris |  Narry

Written by: JennVěnováno Kris, Michelle a Ellí.


1. The good, the bad and the dirty

23. března 2016 v 21:16 | Kris |  I was waiting on a different story

Má to asi přes 2000 slov, v životě jsem nenapsala delší první díl povídky:D

Ne, teď bych ráda chvilku mluvila o něčem vážném... o tom, co se stalo v Bruselu. Já vím, že ani k Paříži jsem se nevyjadřovala a to jsem tam pár měsíců před těmi útoky byla - přesně na tom stadionu) - ale... my jsme zrovna včera byli se školou v Praze a nejdřív jsme ani nevěděli, že se něco takového stalo. A potom vidíte na hradě a v metru zvýšenou ostrahu, vojáky s cvičenými psy všude.... některé z nás to vůbec neznervózňovalo, ale třeba mě jo, protože jsem z toho cítila strach, chápete? Nemyslím si, že by Česká republika byla cílem ISIS, ale... i tak mě to dost děsilo.
Navíc moje kamarádka... no, spíš holka co chodí do stejného ročníku jako já, nikoliv do stejné třídy, má v Belgii... přítele a týden před tímto tam byla... Když se zamyslíte nad tím, že tohle se mohlo stát komukoliv z nás, kdokoliv mohl přijít o své blízké... Dávejte pozor na ty, které máte rádi, a nečekejte na vhodný okamžik, žijte přítomností, každou vteřinou.:)

Jinak, pokud jste četli můj článek o mé závislosti na panic at the disco, tak jistě víte, že název tohoto dílu pochází ze stejnojmenné písničky od nich, možná po přečtení budete vědět proč.:)

A teď si jdu asi lehnout, jsem hrozně utahaná, naspala jsem tak tři hodiny.:D


4. This Fragile Heart Is Breaking

20. března 2016 v 14:42 | Kris |  Save Us From What We've Made

Huh. Tak nějak nevím, co říct... najednou mám na všechno čas, nevím, jestli za to můžou ty prázdniny, které jsme my měli před týdnem, ale v pohodě se stíhám učit do školy, připravovat se na moje mimoškolní aktivity, uklízet - v pokoji mám uklizeno jako nikdy! - a ještě jsem tu docela aktivní, ne?:D asi nemám sociální život( :D

Musím se přiznat, šanon s touhle povídkou na mě vypadl při uklízení, tak jsem to vzala jako takové znamení... uvidíme, kolik z vás o tuhle povídku bude mít zájem, přeci jen, poslední díl jsem přidala téměř před dvěma lety, uh.

A věnováno je to mische, protože před mojí nadměrnou pauzou tuto povídku statečně komentovala.:) děkuju, zlato.♥


Feels good to be with you

18. března 2016 v 19:29 | Kris |  Niam

Já se omlouvám, já mám pro vás další takovou... melancholickou, sentimentální povídku? Já se jenom potřebovala vypsat, zejtra mě čeká důležitá zkouška a mám docela nervy.:D držtě mi palce:)

Need the sun to break od Jamese Baye jsem vám již ukazovala, ale společně se Scars a Incomplete mi posloužila jako podklad pro tuto povídku, rozhodně doporučuji pustit si je... nejlépe do pozadí k této povídce.:)

Věnováno Lucyy, Bravery a Michelle♥


A terrible/wonderful thing

12. března 2016 v 17:18 | Kris |  Teen Wolf
Warning: major charakter death

Michelle, doufám, že už ti ten dopis došel:S :) až teď jsem si uvědomila, jak moc je tam chyb:(


2. Panic! at the disco

9. března 2016 v 18:44 | Kris |  Things I love
♥♥♥