4 years online

19. ledna 2017 v 10:21 | Kris |  Blog

♥♥♥♥
Ahoj, zdravím!:)

Vím, že tu poslední dobou nejsou žádné články, že je to všechno na pytel, ale... uh. Mrzí mě to. Nemůžu ale říct, že se to zlepší, protože příští týden začínám autoškolu, do toho ještě doučuju a ta škola... No nic, tohle není o mně. :D
Už 4. rok je tu s námi tento blog, už čtyři roky je tu ta úžasná komunita.♥ Jsem doopravdy vděčná za každého z vás, fakt se mi z toho chce až brečet, že všechno čtete, komentujete a tak dále. Fakt jsem z toho hrozně nadšená a ráda bych stále dál pokračovala.:) Vždycky se dá jít nějak dopředu. Spousta dobrých blogů už skončila, některé jsem téměř oplakala, ale věřím, že když vy neopustíte nás, tak my s Jenn neopustíme vás.


Bohužel se mi nepodařilo spojit s Jenn, třeba se k tomu vyjádří nějak samostatně v článku, takže tady můžu mluvit jenom o svých plánech. Naneštěstí jich moc není, chtěla bych hodně psát, ale není na to moc čas, tak mě napadlo, že bych pořádně rozjela rubriku Things I love, protože mám pár věcí, které mě zajímají kromě psaní docela do hloubky, tak že bych se podělila?

Další věc, o které uvažuju, je soutěž. Dlouho tu žádná nebyla, samozřejmě by šlo o povídkovou soutěž, a mě upřímně tyhle věci hrozně baví, baví mě sledovat, jak talentované čtenáře mám. Do soutěže bych vložila věcné ceny, asi by byl balíček ovšem jenom pro jednoho, tak v hodnotě 500 - 800 Kč. Asi vám to přijde málo, ale nejsem nijak sponzorovaná a všechno to půjde z mé kapsy. A chtěla bych, aby ten dárkový balíček vycházel ze mě, aby tam byly jenom samé věci, které já mám ráda, které bych si sama koupila, barevné a voňavé věcičky a tak dále :D Šlo by tedy (nejspíš) o věci z NYX, Lush, Mark's scrub, nějaké čajíčky či kafíčka, dobrůtky a tak dále... Možná se tam vše neobjeví, uvidím. Prostě jenom takové maličkosti, které by vám doufám udělaly i radost?
Ceny do balíčku bych odhalovala nějak postupně, a kdyby výherkyně/výherce něco nechtěl(a), tak bych to samozřejmě nahradila něčím jiným, a tamten dárek bych mohla poslat někomu z dalších umístění, kdo by o to měl zájem... bože, zní to tak složitě. Omlouvám se.
Dala bych na to i hodně času, uvažovala jsem tak do října? Protože z vlastní zkušenosti vím, jak málo času na všechno je. Také bych to nerada hodnotila sama, trošku v tomhle spoléhám na Jenn, ale o tom bych vám samozřejmě dala vědět.
Takže vás pěkně prosím, smutně koukám, dejte mi do komentáře vědět, jestli byste o něco takového měli zájem, nebo jestli o něco takového vůbec zájem nemáte, abych když tak vypsala podmínky soutěže, kterých ale moc není. :D Zodpovězení ankety je sice fajn, ale raději bych to slyšela slovy. A klidně se ptejte, pokud je něco nejasné.


To je ode mě asi tak nějak všechno, já jdu léčit svou chřipku, jinak jste asi určitě - :D - všimli, že máme nový kabátek s čumáčkem Coltonem, to je jen taková malinkatá změna.:) Ještě doplním brzy sociální sítě k sobě, možná Jenn udělá to samé, abyste se mohli dostat se mnou do kontaktu.:)
Rovněž máte v komentářích prostor pro připomínky, co se týkají tohoto článku, blogu, povídek nebo mě.

Mějte se moc fajn♥

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 19. ledna 2017 v 20:39 | Reagovat

Nápad to není špatný ale já neumím psát povídky a  psát budeš jak to půjde já určitě počkám.

2 Jenn Jenn | 22. ledna 2017 v 18:38 | Reagovat

Vlastně jsem ti chtěla sama navrhnout, jestli neuspořádáme nějakou soutěž, ale pak jsem to hodila za hlavu s tím, že nemám na to tolik času jak bych si přála.Dost mi ho zabírá škola.
Jestli tu soutěž uspořádáš, pomůžu ti s ní na 100%. Myslím, že to bude zábava.

3 Michelle Michelle | Web | 6. února 2017 v 20:40 | Reagovat

Přeju ti hodně štěstí u autoškoly :)
Blahopřeji k výročí blogu. Miluju to tady, ty víš, že jo. Strašně jsem si tebe, tenhle blog a tvoje i Jennino psaní zamilovala a jsem ráda, že i přes ten nedostatek času nehodláš končit.
A ta soutěž je podle mě skvělej nápad a hlavně je od tebe skvělý, že do toho chceš jít :). Nevím, jestli mám v sobě ještě kousíček kreativnosti na to, něco napsat ale rozhodně mě to zajímá :D :).
Doufám, že už jsi se uzdravila, a že se máš co nejlíp to jde :). Love you :*
PS: MILUJU ten novej lay. Miluju Coltona :D. A právě jsem dokoukala jednu část předposlední série Teen Wolfu a došlo mi, jak moc mi Jackson a spol chybí :( :D.

4 Kris Kris | E-mail | Web | 7. února 2017 v 20:29 | Reagovat

[1]: zlato, poupravím známou frázi z Ratatouille - psát dokáže každý:)

[2]: To znám, já ti jdu hned odepsat na mail, promiň, že jsem to neudělala dříve.:/

[3]: děkuju, autoškola bude boj :D
to víš že máš, ty jsi kreativní až až:)
děkujeme!:) my tě taky milujeme♥ mně právě taky chybí celá ta stará crew, proto na to už nekoukám... je mi jasný, že Sterek nebude a... vůbec:(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama