Farewell

23. února 2017 v 20:21 | Jenn |  Nouis
Související obrázek

Moc, moc se omlouvám za neaktivitu, ale nemám moc času na psaní a je to i v téhle povídce vidět. A i když je hrozná, chtěla bych ji věnovat Kris, Michelle a Karin


Řekl vám někdy někdo, že je jednoduší se zamilovat, než ztratit tu zamilovanost? Ne? Mě taky ne, a tak vám to říkám já, abyste nedopadli jako já.

Snažil jsem se tak těžce udržet si od Louise odstup. Jenže to nešlo, i když jsem mu řekl, co jsem k němu cítil a on mě odmítl s tím, že je šťastný s Eleanor, ke které se nedávno vrátil. I přesto jsem nemohl jít dál. A ani Louis mě nenechal. Nevadilo mu, líbat se s Eleanor přímo přede mnou, div jí nesvlékl a neměl sex s ní přímo před mýma očima. Bavilo ho, mi lámat srdce na menší a menší kousky. A já jen tiše přihlížel k tomu.

Dělal jsem všechno, co jsem mohl, abych nebyl s ním. Chyběl jsem na naše skupinové večeře. Nechtěl jsem se tam s ním setkat, i když by tam byli kluci.


Naposledy, kdy jsme se viděli, bylo, když jsme se pohádali a teď se mu prostě snažím vyhnout, kdy jen můžu. Jenže moc mi to nejde, protože pořád zkoušíme, máme různé rozhovory a akce, kde musíme vystupovat ne jako skupina, ale spíš jako bratři. Takže děláme blbosti, smějeme se a dotýkáme se.

Já vím, že to zní, jako bych se nesnažil odejít od něho příliš daleko, ale je to jediný způsob, jak si myslím, že bych se mohl dostat přes něj a neuškodit kapele, jenže to tak dobře nefunguje, protože se přes něj nedokážu přenést.

A upřímně mě to někdy štve. Díky tomu mu dělá ještě větší naschvály. Bere si se mnou pokoj, když spíme v hotelu. Nutí mě poslouchat jeho hovory s Eleanor.

Jenže se mnou si taky zahrává. Ví, že mi stačí jen to, aby se na mě usmál a já mu vše, co mi udělal, odpustím. Jsem kolem něj tak slabý a on toho moc dobře využívá. Podívá se mi do očí, dotkne se mého ramene a nakloní se ke mně. Cítím, jak moje tělo reaguje, krev se mi hromadí ve tvářích a na rtech mám záškuby úsměvu, i když vím, že mě nikdy nepolíbí, protože jeho baví sledovat mojí oddanost k němu. Vždy se od mně odtáhne, směje se nahlas a potom mi do ucha zašeptá, že je velká sranda sledovat tu ochotu, poddanost a chtíč, kterou ve mně vyvolá.


Vědomě mi ubližuje a je mu jedno, jak to snesu. V těhle chvílích s ním ani s Liamem a Harrym nepromluvím a kluci vědí, že se zase něco děje mezi mnou a Louisem. Už se to stalo tolikrát, že mu ani kluci nemusí říkat, ať se to snaží Louis mezi námi nějak urovnat.

Jako obvykle mě pozve někam do kina, ale aby nás nikdo neviděl. Jenže když se mu to snažím odmítnout, zavolá Eleanor a zruší jejich smluvené rande a ve mně zase začne hořet malý plamínek naděje, že by tady mohla být šance, že by mě miloval, a tak jeho pozvání přijímám.

I když kino bylo skvělí a užil jsem si to s Louisem, věděl jsem, že tady to končí. Nejsem žádný blázen, vím, že se vrátí k Eleanor a mě zase bude jen využívat a dělat si ze mě srandu. Potom mě zase někam vezme a já mu odpustím. To je můj koloběh života.

Když se vracíme do hotelu, Louis jde za klukama říct, že je vše zase v pořádku. Já jdu do našeho pokoje, kde volám manažerům s tím, že u One direction končím jednou provždy, tak jako kdysi Zayn. Je mi jedno kolik budu muset zaplatit za odchod, pro mě je jen důležité, abych se od Louise dostal, co nejdál.

Vím, že budu později litovat i vím, že nikdy nepřestanu milovat Louise a ten odchod mě zničí, ale já už dál nemůžu. Nemůžu pořád nechat mé srdce krvácet kvůli někomu, kdo mě nemiluje a ani nikdy milovat nebude. Už se nebudu obtěžovat tím, že budu doufat, abychom byli jednou spolu, když vím, že se to nestane. Nechám Louise být s tím, koho miluje, i když mě to ničí.


Až takle ho miluju.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 23. února 2017 v 21:02 | Reagovat

Krásné ale moc smutné a Louis je zmetek.

2 Kris Kris | E-mail | Web | 19. března 2017 v 13:29 | Reagovat

Mně se moc líbí jedna věta z HIMYM: "Všichni máme alespoň jednoho člověka, kterého máme na háku, a alespoň jednoho člověka, který má na háku nás." Tahle povídka mi to ve smyslu, že Louis má Nialla i Eleanor tak trochu na háku, připomněla.
Podle mě se jednou Niall dostane do bodu, kdy už to nebude chtít dál snášet a najde se někdo lepší. Většinou je jen otázka času, za jak dlouho si uvědomíme, za co vlastně doopravdy stojíme.
Děkuju, Jenn, je to nádhera, tleskám.:)♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama