4. Hearts don't break around here

19. března 2017 v 13:19 | Kris |  I was waiting on a different story

Myslím si, že pro mou neaktivitu už asi ani slova neexistují, ale věřte mi, že mě to hrozně moc mrzí... bohužel, škola se snad zbláznila, momentálně mi na stole leží 2 seminárky, každý týden píšeme x písemek a do toho bych ještě měla stíhat četbu k matuře? Pfff. Na autoškolu jsem hrozný talent, plus připravuju holčinu k přijímačkám na gympl... a přijdu si hrozně stará. :D
Ale za sebe se blogu a psaní vzdávat nechci... Blog funguje 4 nádherné roky, hlavně díky mým bývalým spoluadminkám Nicky a Janie se nerozpadl, a teď tu úřaduje úplně úžasná Jenn.♥ Jenom prostě... to přidávání už není jako na začátku, není to tak časté z mé strany... A hrozně mě těší, když jsem dneska zjistila, že si někdo čte ještě pořád mojí povídku Fighter, to je prostě úplně awww♥
Povídku jsem napsala za včerejší večer, ráda bych ji udělala delší, ale to byste zase čekali x dní/týdnů, takže to nechávám takhle... soutěž určitě bude, stojí na mně, Jenn odpovídá strašně rychle a já to prostě nedávám, ale bude!:)
A název tohoto dílu pochází z stejnojmenné Edovy písničky, určitě už ji všichni znáte a milujete♥

Karin, v tomhle díle se to Niall konečně dozví, děkujuuu♥
Bravery, ty jsi kočička, děkujuuu♥
Michelle, znáš mě, na spoilery nejsem:) taky tě miluju, děkujuuu♥

"Cože?" Nakrabatil mladší čelo, hluboce přemýšleje, co tím myslel. Co s ním zase hrál za hru? Vztek v něm kypěl a kypěl, začínalo to zacházet za únosnou mez. A Josh fungoval skvěle jako katalyzátor.

"Nech si to -" zkusil to mladík, avšak Niall již byl odhodlaný bouchnout a dávno se zbavil jištění.

"Proč se vždycky snažíš, abych vypadal jako ten největší idiot? Proč ze mě musíš dělat debila?" chytil se palčivě za hlavu, zoufale se snaže dívat se jinam, protože mu to bylo celé nepříjemné. "To, že 'sem mladší neznamená, že 'sem mentálně zaostalej sakra!" A bylo to tu. Na Nialla se valilo tolik emocí a on, na rozhraní všeho… do očí se mu tlačily nedůstojné slzy. Občas se opravdu nesnášel.

"Koukni mi na vlasy," houkl na něj, neboť pohled blonďatého zůstával zabodnutý do nějakého místa na podlaze po jeho pravici.

"Cože?!" Chtěl zase vyšilovat, ztropit scénu, nechat se unést emocemi, ale uposlechl ho a nestačil se divit. "Kdy sis sakra stihl nechat udělat blonďatej přeliv?" Nadzvedl nevěřícně obočí. Skutečně, vlasy byly ve stejně hnědém odstínu jako ty Joshovy, akorát těmto dominoval blonďatý přeliv.

Mladík 'Nejsem Josh' se krátce zasmál. "Mám to takhle už měsíc. Líbí?" mrkl na něj pobaveně.

"Ne, to teda nemáš," pokračoval ve svém přesvědčení zatvrzele Niall s nataženým ukazováčkem. Možná tohle byl jen další z jeho bláznivých snů, občas takové mívá.

"Tak paličatej," okomentoval to druhý s lehkým zakroucením hlavy. Poté pokrčil rameny, sáhl rukou dolů pro lem vínového trika a bez mrknutí oka si ho vykasal nahoru, přičemž odhalil vysportované břicho i hruď. A přesně na hrudní kosti, jež byla poseta mužnými chlupy, se vyjímalo Kanji tetování. "Má tohle ten tvůj Josh?" ušklíbl se jistě.

Niall vytřeštil oči a zatajil se mu dech. Bylo tohle vůbec možné. "Není to můj Josh," ohradil se rychle, ovšem osobu naproti němu, která už si tričko stáhla zase pěkně hezky dolů, to ještě více pobavilo. Blonďatý se zamračil a založil ruce na prsou. "Navíc neumím japonsky, znamená to něco jako debil?" zafuněl frustrovaně.

"Bacha na to, on kouše," uchechtl se mladík, schválně jej popichoval, aby z něj dostal nějaké barvy a emoce, nesnášel neosobní lidi, naopak si užíval, když se lidé projevovali za jakékoliv situace způsobem jim vlastním.

"Tak kdo sakra jsi?" zeptal se Niall připitoměle a zmateně. Za posledních 5 minut použil slovo sakra asi třikrát.

"Jsem Jason, Joshův bratr," mrkl na něj laškovně. "Dvojče," dodal lišácky a přejel si lascivně jazykem po horním rtu.

Niallovi spadla čelist až na podlahu, přičemž se nemínila jen tak vrátit zpět. Samozřejmě mu to mohlo dojít. Už teď jej začínalo zajímat, jaké povahy asi museli být rodiče, když se jim narodili dva arogantní zmetci, posměšní, nafoukaní a zlí. Měl celé Joshovy rodiny po krk.

"Aha no, tak fajn," odvětil klidně zklamaným hlasem a chtěl odejít, avšak než se stačil pohnout, Jason ho chytil za předloktí.

"Pojď se mnou ještě na chvilku ven," poručil mu starší mladík měkkým hlasem. Neznělo to jako příkaz, ovšem Niall nepochyboval, že to tak bylo myšleno. Už z podstaty měl chuť protestovat, dát se na odpor, ale poté si uvědomil, že tihle bratři stejně neberou ne jako odpověď, nebo alespoň Josh ne, a tak se poddal.

Zastavili se poblíž vchodu do kampusu a Jason se pečlivě porozhlédnul okolo sebe, načež spustil: "A teď z jiného soudku." Niallovi se naježily všechny chlupy na těle z obav, kam celá tato situace směřovala. Hodlal ho zabít? Znásilnit? Dobrá, to by bylo až moc jako z nějakého špatného filmu. "Nemůžeš se tady jen tak promenádovat a všem vykládat ty tvoje konspirační teorie."

"Cože?" Nechápal.

"Do Joshových soukromých věcí ti nic není," objasnil mu Jason s kamenným výrazem a špičky jeho bot se dotýkaly těch Niallových. Hleděli si zpříma do očí, ovšem zatímco starší působil vyrovnaně, druhý si nepřítomně drbal ukazováčkem pravé ruky nehtovou kůžičku u palce a kousal si dolní ret.

"To mi mohlo bejt jasný hned, že se ho budeš zastávat," zabreptal nabručeně. Překvapený však zase tolik nebyl.

Jason se pohrdavě uchechtl a udělal jeden krok zpátky. "Věř mi, já jsem ten poslední, kdo by se ho zastával. Přijde mi to stejně nemorální jako tobě."

"Tak proč…?"

"Už jsi potkal Leslie, ne?"

"Ah, ty…" domyslel si Niall okamžitě a vykulil oči.

"Ne, to ne," začal se Jason bránit okamžitě, "nejsem do ní zamilovaný," pronesl přesvědčivě, což Nialla udivilo ještě víc. "Ale Leslie je tak hodná holka, tohle si nezaslouží."

"Čím později se to dozví, tím víc jí to ublíží," namítl blonďatý pohotově.

"Ale nezaslouží si dozvědět se to od cizích. Musí jí to říct sám Josh, až se k tomu odhodlá."

A Niall pokýval souhlasně hlavou, protože to byl věcný argument. Naprosto vážnou konverzaci bizardně proťal falešný zpěv snad nejznámější písně od Céline Dion, jež se linula z přilehlých bytovek. Jason se hlasitě zasmál a nevěřícně zakroutil hlavou.

"Nýr, fár, werévr jů ár," přidal se svým falešným zpěvem k neznámé ženě z plna hrdla. Hned nato se rozhostilo hluboké ticho, které přerušily až výbuchy smíchu od obou mladíků.

Jason přešel ke spolubydlícímu svého bratra a objal jej pravou rukou okolo ramen. "Vidíš, my společnou řeč najdem'," usmál se od ucha k uchu, načež Niallovi rozcuchal vlasy. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 20. března 2017 v 21:24 | Reagovat

To jsem zvědavá co ty dva vymyslí.

2 Michelle Michelle | Web | 23. března 2017 v 16:02 | Reagovat

Taky jsi slyšela toho novýho Eda? Miluju celý to CD! :3 :3
A tohle je tak sladký a hezký, jsem zvědavá, co bude dál :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama