19. Times Are Changing

25. června 2018 v 19:24 | Kris |  You Are The Only Exception

Warning: 15+

Harry do sebe vyklopil zbyteček vody, který notnou dobu nejdříve líně převaloval na dně bílého, plastového kelímku. Blaženě se usmál, když jej čirá tekutina zaštípala v krku. Chtěl se opít až do toho body, kdy pro něj citová otupělost, jež nastala po rozpadu jeho přátelství s Niallem, bude nepříjemná.

Prázdný plast odhodil na koberec Dannyho pokoje a schoval si zoufalý obličej do dlaní. Niall se s ním ještě pár dní od jejich poslední konfrontace snažil mluvit, ale už přes dva týdny bylo ticho po pěšině. Jeho bývalý kamarád mu nepsal a ve škole ani neměl čas jej ignorovat, neboť neustále visel na Louisovi. Vypadali jako chodící reklama na štěstí, z čehož se Harrymu zvedal kufr. A proto pil.

"Hele, nechceš to aspoň míchat s pomerančovým džusem?" ozval se Dannyho hlas odněkud zblízka, zatímco hnědovlasý odložil krabici džusu na zem, opíraje ji o nohu postele. Harry ucítil, jak se matrace prohnula pod vahou dalšího těla, a tak spustil své ruce do klína a opřel svou hlavu o kamarádovo rameno, jenž měl stejně jako on jednu nohu nataženou a druhou pokrčenou, přičemž se navzájem koleny dotýkali.

"Ne že by mi vadilo, že piješ, ale měl bys to trošku krotit," mluvil k němu Danny vřelým hlasem, obmotal okolo něj svou paži a položil svou hlavu na jeho. Už dávno mu došlo, že v té hádce s Niallem bylo něco více než jen přátelství, alespoň z Harryho strany, ale jako správný kamarád se rozhodl, že kudrnatého nebude nutit o tom mluvit, jedině kdyby chtěl.

Harry stále nereagoval, v klidu vdechoval Danny mužnou vůni. Byl za něj neskutečně vděčný, jelikož se mu podařilo pohádat i s Joshem, tudíž už mu zbýval jen on. Josh teda nestál ani na Niallově straně, říkal, že to oba až moc vyhrotili a že dokud se neusmíří, nepromluví ani s jedním. Danny se mu stal dobrou kompenzací za Nialla, avšak ne rovnocennou.

Kudrnatý cukl hlavou, což mělo za následek navrácení do přirozené polohy té Dannyho.

"Polib mě," zahleděl se prosebně zelenooký do jeho očí. Hrudník klesal a zase se mu nadzvedal v krátkých intervalech, hnědovlasý se domníval, že nebyl daleko od zhroucení. Jasně, jeho nabídka, nebo spíš prosba, jej zaskočila, ovšem více se strachoval o jeho zdraví.

"Hazz, jsi opilej a zhrzenej, to není moc dobrá kombinace," zasmál se Danny nervózně. "To, co chceš, dost možná není to, co potřebuješ," dodal jemně a pohladil jej roztaženou dlaní po stehně. Mělo to být přátelské gesto, jenže na Harryho to zapůsobilo jako katalyzátor a nabudilo jej to natolik, že se hlavou začal přibližovat k té jeho. Dannyho ruka zůstávala na nejhořejší části stehna kudrnatého, téměř se dotýkala jeho třísel.

"Nejsem opilej," zavrčel Harry, když jej od Dannyho rtů dělilo jen pár centimetrů, načež na ně nenásilně přitiskl ty své. Chvíli spočinul jen takto, ani se nehnul, v hlavě mu neskutečně bzučelo, navíc si byl jistý, že ho Danny odstrčí. Když se tak nestalo, něžně nabral mezi své rty ten jeho spodní a nenásilně ho začal líbat, což mu hnědovlasý nejistě oplácel.

Pro oba to bylo neskutečně nové, ale zároveň celkem osvěžující. Samozřejmě, s Niallem si Harry tu a tam nějakou cudnou pusu dal a Danny občas někoho ze srandy políbil, když byl opilý, ale jinak žádné zkušenosti s kluky neměli. Avšak Danny se prve mýlil, Harry tohle evidentně potřeboval a Dannymu nevadilo experimentovat. Navíc šlo o Harryho, který jej v žádném případě neodpuzoval.

"Můžu… prosím, nech mě…" zaprosil Harry, když se odtáhl pro kyslík, ale plynulost slov mu značně znemožňovala ruka na jeho oblečeném rozkroku, která v něm vzbudila dvě hrdelní vzdychnutí, ačkoliv se je kudrnatý snažil tlumit.

"Chceš pokračovat?" zeptal se jej Danny starostlivě, volnou rukou hladící jeho tvář. Harry horlivě přikývl, zatímco svou dlaní vyvíjel jemný tlak na hrudní kost svého kamaráda ve znamení, aby se položil na postel.

"Počkej," zastavil jej Danny náhle a Harry nervózně polkl, "radši zavřu dveře," řekl, ale tak trochu se ptal Harryho na jeho názor. Ten krátce přikývl a uhnul mu, aby mohl vstát. Kolena se mu lehce třásla, zatímco šel, mučivě pomalu dle Harryho, ke dveřím, jež svíraly s futry 45. úhel. S hlasitým klapnutím je dovřel. Nevěděl, kdy jeho rodiče přijdou, mohlo to být každou chvíli, ale rozhodně nechtěl přestat v tom, co měli rozdělané.

Přisedl si zpátky k Harrymu na postel a tentokrát to byl on, kdo spojil jejich rty, zatímco si jej jemně přidržoval za bradu. Byl v tom ovšem nový náboj, dravý a živočišný, díky čemuž se každou chvíli ozvalo tlumené zavzdychnutí z úst některého z chlapců.

Harryho šikovné ruce nalezly lem Dannyho bílého trička s černým nápisem Vans a hnědovlasý se odtáhl, aby mu jej mohl přetáhnout přes hlavu a vidět jeho břicho i hruď. Nedisponoval vypracovanými břišními svaly, nicméně nebyl ani tlustý, Harrymu se ten výhled na něj zamlouval. A nyní už se jím Danny nechal zamáčknout do matrace.

Kudrnatý nalehl svým tělem na jeho a začal jej líbat na krk. Dokonale vycítil Dannyho slabé místo, neboť jeho momentálně nejlepší kamarád zvrátil hlavu dozadu a samou rozkoší hrdelně zasténal.

Harry postupoval svými rty níže, přes hladkou hruď k jeho levé bradavce, již něžně stiskl zuby.

"Harry, sakra," vydechl Danny přerývavě, přičemž konec druhého slova se ztratil v dalším stenu, když jmenovaný obkroužil jazykem jeho pravou bradavku a pak se na ni přisál.

Dannyho ruce vyhledaly Harryho lopatky, stále ukryté pod tmavě modrým tričkem, do kterých se snažily drsně zabořit nehty. Jak se Harry dostával ještě níž, ke chlupatému pupíku a podbřišku, ocitly se rázem v kudrnatých vlasech, za které mimoděčně zatahaly.

Dannyho z jeho obláčku štěstí vyrušila až Harryho otázka: "Můžu?" Otevřel oči a pohlédl na něj, jak měl hlavu u jeho oblečeného rozkroku, v zelených očích se viditelně objevovala nejistota, přičemž bylo evidentní, na co se ptal.

"Chceš?" vydechl ztěžka Danny. V žádném případě nechtěl zneužít toho, že byl psychicky zraněn.

Na to se ale Harryho nemusel ptát. Harry se potřeboval cítit užitečně a chtěl Dannymu nějak splatit tu jeho dobrotu a to, jak moc mu pomáhal. A přesně z těchto důvodů mu stáhl tepláky i s boxerkami a přemístil se mezi jeho roztažené nohy.

Samozřejmě, že s Dannym tohle všechno něco udělalo. Přesněji řečeno s jeho penisem, který téměř ztopořený vzal kudrnatý do pravé ruky a začal ležérně pumpovat.

"Kurva," zaklel Danny poměrně hlasitě, mačkající prostěradlo v jeho hrstech, a zvrátil hlavu poněkolikáté dozadu, jakmile Harry přejel po jeho žaludu palcem.

Jeho penis nebyl nijak extrémně velký, což byl hlavní důvod, proč se k němu Harry sklonil hlavou a opatrně začal sát jeho špičku, zatímco si jej přidržoval oběma rukama.

"Doprdele."

Dannyho steny jej namotivovaly, aby ho pojal do úst ještě hlouběji, a tak otevřel svá ústa dokořán a pomalu do svých úst zasunul půlku jeho délky. Na víc se necítil, ale i to stačilo, aby se Danny pod jeho doteky rozpadal.

Začal pohybovat hlavou nahoru a zase dolů, pravou rukou si jeho mužství přidržoval, levou si ležérně pohrával s jeho varlaty. Snažil se vzpomenout si na své bývalé přítelkyně, a co všechno potěšujícího mu v této pozici dělaly, až ve svých pohybech na chvíli ustal, aby mu po celé délce přejížděl jazykem. Po několika opakováních se znovu zastavil u špičky, po níž pomalými pohyby jazyka kroužil, načež se na ni přisál.

"Harry, bože!"

Harry se musel usmát při vědomá, že mu tohle všechno způsoboval on sám. "Dlouho to nevydržím, Hazz." Byl potřebný a chtěný a důležitý a vážený a opěvovaný a potřebný.

Po krátké době se vrátil zase k pohybu hlavou nahoru a dolů, čímž Danyho dokonale odzbrojil a zaskočil. Když kudrnatý vycítil, že byl nebezpečně blízko orgasmu, přiložil si jeho úd k obličeji, po kterém s ním lehounce přejížděl, neboť si nebyl jistý, zda by byl schopný polknout.

"ACH BOŽE!" Po krátkém pohledu na Harryho, jak se mazlil s jeho penisem, to nedokázal zadržet a vyvrcholil. Kromě obličeje mu potřísnil lehce i tričko a vlasy.

Harry ho pustil, prsty si otíraje horké sperma. Když ho ochutnal, nepřišlo mu to tak strašné a na chvíli dokonce zalitoval, že si jeho penis nenechal v ústech do samotného konce.

Ulehl vedle něj na bok a rozhodl se, že ho bude notnou chvíli jen pozorovat, jak se zavřenýma očima oddychoval a jak se mu hrudní koš zběsile nadzvedal.

"Lepší kuřbu jsem snad nezažil," usmál se Danny zasněně a hodil po něm lišáckým úsměvem. Ani nevěděl, jestli mluvil pravdu, ale momentálně si lepší zážitek nevybavoval. Ze samé vděčnosti se nahnul k jeho obličeji, aby ho krátce políbil.

"Nedáš si brownies?" navrhl mu po chvíli, co na sebe jen tak koukali. "Nebo bys chtěl…?"

"Nemam chuť na sladký," zabreptal Harry, promnul si kořen nosu a prohrábl vlasy. Potřeboval nutně sprchu.

"Ty mi nerozumíš," uchechtl se Danny, zvedaje se do sedu, aby našel alespoň svoje spodní prádlo. "To jsou speciální brownies," mrkl na něj.

"Tak to si potom rád dám," koutky úst kudrnatého se zkroutily do širokého úsměvu.

:)

Mezitím v domě Paynových proběhla skvělá rodinná večeře. Poslední dva týdny je posunuly daleko, dokonce došlo k harmonizaci jejich rutin.

"Bylo to moc dobré, Liame," pochválil Liamovo kuchařské umění Louis, zatímco si ubrouskem utíral ústa a bradu, které měl zadělané od sýrové omáčky. Starší se na něj jen vděčně usmál, v hnědých očích zářily uhlíky štěstí.

"Sklidím ze stolu a umyju nádobí, když ty jsi vařil," řekl honem rychle Louis a div se nezabil svou horlivostí. Navzdory jejich synchronii se u nich doma stále cítil tak trochu na obtíž, jako že to Liamovi musel nějak splatit, a tak byl více než rád, když mohl alespoň takhle pomoct.

"On ti Niall milerád pomůže," usmál se Liam sladce a bouchl Nialla do ramene. Vstal, lehce omámen dobrým jídlem a plným břichem, a vydal se do obývacího pokoje pro sportovní tašku.

"Ty vole," zabručel jmenovaný neochotně, ale stejně jej uposlechl.

"Je pátek večer, máte snad nějaký plány, ne?" zakřičel na ně z protější místnosti Liam, zatímco si kontroloval černou tašku, jestli v ní měl všechny věci na cvičení.

Kluci v kuchyni ho slyšeli, ale Louis se až příliš soustředil na omývání nádobí a následného vkládání jej do myčky. Niall… tam jenom tak stál se zkříženýma rukama na prsou a koukal na něj, což se mu hnědovlasý rozhodl vytknout: "Co na mě jenom tak zíráš?"

"Koukám, jak hezky ti to jde," zazubil se na něj modrooký drze.

"Tsss."

"Tak jdete někam?" Liamova hlava se zjevila ve dveřích kuchyně, a proto Louis Niallovi taktně naznačil, že by se měl otočit čelem k němu. Jako kdyby sám nemohl mluvit. Mohl, ale raději používal svého partnera jako mluvčího.

"No, my 'sme spíš chtěli zůstat doma a pustit si nějakej film," podal Niall své vysvětlení a neutrálně pokrčil rameny.

"Tak se bavte," střelil Liam pohledem nejdříve po svém synovi, následně po jeho partnerovi, a spiklenecky se ušklíbl. "Jdu s Andym do gymu. Budu pryč tak dobré dvě hodiny. Mějte se."

"Ahoj," rozloučili se oba v unisono, což je rozesmálo.

"Co si pustíme?" zeptal se Louis poté, co uslyšeli klapnutí dveří. Tak trochu z něj opadl pocit nejistoty, který před Liamem stále dostával. Cítil se kvůli tomu tak hloupě, protože oni se k němu chovali tak vřele a mile a on furt takhle vyváděl.

Jenže Nialla napadl daleko lepší nápad. "Co kdyby," zapředl, "dejme tomu, když tě chytim na cestě pokoje, budeme hrát podle mých pravidel," začal se k němu přibližovat, a jelikož Louis vycítil potencionální nebezpečí, rozhodl se couvat.

"A když ne?" naklonil hlavu zvědavě na stranu.

"Když ne, tak jedeme podle tebe," ujistil jej Niall vážně, zato s perverzním úsměvem na tváři, a měl jej téměř na dosah. Louis se uchechtl a rychle se vydal na útěk do obýváku. Po vteřince tam naproti sobě stále u stolu a Louis věděl, že jestli chtěl vyhrát, nemohl hrát fér.

Hnědovlasému sklouzl pohled k rozkroku krémových tepláků, které měl Niall na sobě oblečené, a uvědomil si, jak to bylo primitivní, stačilo zasáhnout jeho nejvíc egoistické místo.

"Nezmenšilo se ti to nějak od posledně?" rýpnul si do něj kousavě a přesně ve chvíli, kdy se Niall začal tvářit ublíženě a odtáhl gumu tepláků od svého podbřišku, aby se na své intimní partie podíval, zahýkal smíchy a odběhl pryč.


Niall ho nedohonil.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 26. června 2018 v 22:19 | Reagovat

Jsem moc ráda že pokračuješ v psaní povídek.

2 Ellight Ellight | 28. června 2018 v 16:33 | Reagovat

F-U-C-K!
Sweetie, tohle je perfektní. To zase budu číst jeden díl pořád dokola. :D ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama