8. Fade to black if you're not mine

10. července 2018 v 22:39 | Kris |  Save Us From What We've Made

Omlouvám se, byla jsem na dovolené.

pro ELLIGHT a JENN ♥

Hnědovlasý mladík se smaragdovýma očima se naklonil přes polovinu lavičky, aby takřka sprostě položil svou pravou ruku na vnitřní stranu stehna, jež náleželo blonďaté dívce. Nenápadně se přisunul blíž a cudně ji políbil na krk, ačkoliv charakter onoho polibku vůbec nevystihoval jeho samotný záměr. Dívka se mírně zachvěla, když zesílil stisk na jejím stehně na pár vteřin a lehce zuby stiskl citlivou kůži na krku.

"Půjdeme po tréninku ke mně? Chtěl bych ti dělat tolik věcí," pronesl bezmyšlenkovitě, nebyl v tom příslib, jenom se snažil okořenit pro něj už tak vzrušující atmosféru. Více se soustředil na své činy, neboť jeho prsty doputovaly až k dívčině rozkroku, zakrytém černými kraťasy s vysokým pasem. Stále nemohl uvěřit tomu, že se mohl dotýkat holky svých snů.

Ale přesně v tento moment u Ally zablikala červená kontrolka. "Jacku…" vyslovila jeho jméno opatrně s varovným podtónem a odtáhla jeho ruku. Tím to zkazila pro Jacka natolik, že se bez nálady vrátil na své původní místo, ruce složené do klína v poraženeckém gestu.

"Proč?" zeptal se ihned, ačkoliv jej odpověď až tolik nezajímala, už to byla ohraná písnička.

"Spíš bychom se mohli dívat na film nebo tak?" navrhla, naprosto ignorujíc jeho otázku. Chtěla k němu na usmířenou vztáhnout ruku a vzít jej za tu jeho, ale nakonec si to rozmyslela.

"Proč se mnou nechceš spát?" vyhrkl okamžitě otázku, po jejíž odpovědi prahnul. Nechtěl ale, aby jej odbyla s nějakou výmluvou jako obvykle, potřeboval znát pravou příčinu věci.

"Jacku," vydechla blondýnka výmluvně a s líčky zalitými studem sklopila pohled ke svému klínu. Styděla se před ním, často až přespříliš. Ačkoliv se jí zdál na začátku nesmírně zdvořilý, galantní a hodný, kvůli jeho dotěrnosti a horlivosti se cítila celá nesvá.

"Tak proč?" Avšak Jack nechtěl přestat. Zlobil se. Zlobil se, protože se mu konečně podařilo zvýšit svoje status quo na škole, konečně z něj začínal být někdo. Ovšem stále se cítil málocenně oproti ostatním klukům v týmu. Těm skákaly holky do postele samy, i když často ještě k tomu měli přítelkyně. A jemu nemohla dát jedna holka, o kterou se tolik snažil a tolik se jí věnoval. Navíc po ní nechtěl jenom sex…

"Přijdu ti hnusnej?" zeptal se s obrovskou upřímností, již schoval za posměšný úšklebek. Čím dál tím častěji jej napadalo, že se jí hnusil. "Jsem ti odpornej? Seš se mnou z lítosti? Nechceš mě? Tak to proboha řekni!"

"Ne, tak to není," špitla dívka tiše. Mrzelo jí to, že si tohle myslel. "Jenom na mě moc spěcháš."

To bylo poslední hořkou kapkou pro hnědovlasého, až jej to postavilo na nohy. "Ale Jamie říkal, že jemu jsi dala na prvním rande," obvinil ji na základě výpovědi jeho spoluhráče, přestože si byl vědom, že v týmu platil tak trochu za velkého pohádkáře a milovníka žen.

Blondýnka v obličeji zrudla jako čínská vlajka. Takže to pravda byla. Jack jen nechápavě zakroutil hlavou, neschopen slov, a popadl ucho sportovní tašky, jež ležela opřená o lavičku, do levé ruky.

"Tohle nemá cenu. Stejně už musim jít na trénink. Čau," rozloučil se, aniž by se podíval směrem k ní, a rychle mastil do šaten. Dívka se jej nepokoušela zastavit, na to se sama za sebe příliš styděla. Avšak skleněným očím zabránit nedokázala.


:)

"A proč má polovina bílý a druhá zelený dresy, když je to ten samej tým?" zeptal se Niall znuděně, když posedával na plastovém sedadle modré barvy, které se nacházelo v hledišti stadionu. Otráveně kopal nohama ve vzduchu, jako malé dítě, zatímco jeho nejlepší kamarád se proháněl s míčem po hřišti. Kdyby chtěl spočítat, kolikrát už šli se Zaynem Jacka podpořit na tréninky, stačily by mu dva prsty jedné ruky.

Snědý mladík pohledem krátce zkontroloval nezáživný stav na hřišti, pak svého miláčka. "Vždyť trénujou," odvětil s jemným úsměvem, načež se vrátil ke své zálibě; kreslení.

To samé přitáhlo i Niallovu pozornost. "Co to zase kreslíš? To jsem zase já?" Načuhoval mu přes rameno, aby lépe viděl, a ačkoliv se své dílo Zayn snažil zakrýt rukama, pohořel.

"Nechceš mě aspoň jednou nakreslit normálně?" zatvářil se dotčeně nad svou karikaturou blonďatý a šťouchl svého partnera do žeber. Vlastně mu to ale svým způsobem lichotilo, Zayn mu své city dával každodenně najevo i v těch nejprostších gestech, a to bylo nejvíc.

"Ale Ni, tohle mě hrozně baví a naplňuje," zaskuhral Zayn, nakláněje se k Niallovi, aby ho políbil na tvář. Ten se rozhlédl po tribuně, seděli ve třetí řadě, téměř uprostřed, a kromě skupinky dívek vpravo dole na kraji, která si fotila selfiečka a záživně diskutovala o zpocených klucích a hřišti, byla liduprázdná, což mu dodalo na odvaze.

"A co takhle akty?" srandovně zapohyboval obočím, jeho tváře nabíraje jemně broskvovou barvu. Zaynův výraz nabral širokého úsměvu, přičemž jeho majitel dychtivě přikývl. Znovu si musel pogratulovat, že vůbec k takovémuto štěstí přišel.

Byl by ho býval políbil, kdyby se dole u zábradlí najednou neopíral hnědovlasý klučina.

"V osm je slezina u Lukase," zazubil se, zatímco se rukama zapíral o kovovou tyč a máchal nohou ve vzduchu jako baletka, pevně a disciplinovaně. "A vy jdete se mnou," oznámil jim.

"Vždyť je…" blonďák se na chvíli zamyslel, co bylo vlastně za den, "úterý," vyhrkl zmateně.

"No a?" Jackovi na tváři pohrával rozpustilý úsměv. "Potřebujeme se všichni trochu uvolnit, vypustit páru."

"Proč nevezmeš Ally?" dožadoval se odpovědi Niall, popadající svého partnera za ruku. Trochu mu to hatilo plány, chtěl si s kluky zajít na nějakou nezdravou večeři, pak se učit a zakončit celý den tulením se se Zaynem.

"Už nejsme spolu, rozešli jsme se," pokrčil Jack lhostejně, načež jej rozesmál kapitán fotbalového týmu Lukas, když mu s hlasitým smíchem začal masírovat ramena, čímž jej lechtal.

"Nech toho, debile."

"Jak to?" ptal se hned mladík původem z Pákistánu, neboť pro něj byla tato informace šokujícně nová. Navíc tomu nerozuměl, celé dva týdny spolu nadšeně vrkali a najednou z toho nic nezbylo.

"Nerozumíme si," odpověděl Jack prostě, jelikož se k tomuto tématu nechtěl víc vyjadřovat. Na rozptýlení lehce kopnul svého kamaráda z fotbalu špičkou kopačky do zadku, za což si vysloužil to samé.

"Ale vždyť's jí tolik miloval…"

Jack se rozhodl Niallovu námitku ignorovat. "Že chceš, aby přišli dneska k tobě, že jo?" obrátil se na Lukase a hodil po něm prosebný pohled, což mladého muže ještě víc rozesmálo.


"To víš že jo, přijďte."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ellight Ellight | 11. července 2018 v 0:26 | Reagovat

Chudák Ally, z Jacka se nám stalo hovádko. :(
Love it. As always. ♥

2 Karin Karin | 20. července 2018 v 20:05 | Reagovat

Taky mám ten dojem. Mně se líbí všechny povídky ale Does exist a justice vede.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama